Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jste tu nový? Tak se ostatním představte...

Goto down 
+32
acca
Honza
Domucha.R
Lusy
Lenne
miška
MarQet
tinka
@dis
TerryxTimo
Kathrinka
Andy001
Darion
natalk_a
Misha001
Jane <3
LoLa
bethxxx
LosAdlos
dreyw-katrin
janula
*CuCiNkA*
EMILY
LoVeTiMo
SPxGIRL
other side
Nat_NT
Kristýna
RaduNna
ldj4u
Petrushka
Edie
36 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyThu Feb 28, 2008 1:33 am

Ptám se jen tak, jestli je to náhoda, nebo je v tom nějaká souvislost...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
acca
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 13
Age : 37
Registration date : 13. 02. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyThu Feb 28, 2008 1:36 am

Edie napsal:
Ptám se jen tak, jestli je to náhoda, nebo je v tom nějaká souvislost...
nejspíš náhoda:D žádná souvislost..
Návrat nahoru Goto down
Honza
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 11
Age : 37
Registration date : 02. 02. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptySat Mar 01, 2008 12:33 pm

Edie: A jakou souvislost máš na mysli?
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 1:12 pm

No tak jenom, jestli se znáte...nemyslela jsem nic "tělesnýho" nebo tak Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Honza
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 11
Age : 37
Registration date : 02. 02. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 1:48 pm

Aha, tak to jo. Ono to vypadalo tak nějak zvláštně napsaný.
Návrat nahoru Goto down
DarkVerisek
Band Lover
Band Lover
DarkVerisek


Female
Poeet p?íspivku : 145
Age : 32
Bydliště : Jeseník
Registration date : 22. 11. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 1:55 pm

tak možná něco o mě?

moje jméno je Věra, ale nemám ho moc ráda..takže radši Veri nebo Dark(jedna z přezdívek=) ) jsem z Jeseníku( ano máme hory loool ) ale na školu chodím do Šternberku( u Olmiku) na rakouskou sekci gymplu(1. ročník)....moje záliby jsou: čtení, plavání, překládání, čtení FF, ve škole mě baví němčina(nečekaně DE), chemie a matika( opravdu nejsem blázen!!).....jinak poslouchám Fort Minor, Linkin Park, Massive attack, Portishaed, P.O.D, Neo, Simlpe Plan a The Rasmus, abych nezapoměla, taky Pan!k...a proč? protože jsou super Panik nejradši mám Daviho a Linkeho..... love love

to by mohlo stačit ne?
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 7:43 pm

DarkVerisek napsal:
tak možná něco o mě?

moje jméno je Věra, ale nemám ho moc ráda..takže radši Veri nebo Dark(jedna z přezdívek=) ) jsem z Jeseníku( ano máme hory loool ) ale na školu chodím do Šternberku( u Olmiku) na rakouskou sekci gymplu(1. ročník)....moje záliby jsou: čtení, plavání, překládání, čtení FF, ve škole mě baví němčina(nečekaně DE), chemie a matika( opravdu nejsem blázen!!).....jinak poslouchám Fort Minor, Linkin Park, Massive attack, Portishaed, P.O.D, Neo, Simlpe Plan a The Rasmus, abych nezapoměla, taky Pan!k...a proč? protože jsou super Panik nejradši mám Daviho a Linkeho..... love love

to by mohlo stačit ne?


matika?prej nejsi blázen? lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
DarkVerisek
Band Lover
Band Lover
DarkVerisek


Female
Poeet p?íspivku : 145
Age : 32
Bydliště : Jeseník
Registration date : 22. 11. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyFri Mar 07, 2008 12:31 pm

Domucha.R napsal:
DarkVerisek napsal:
tak možná něco o mě?

moje jméno je Věra, ale nemám ho moc ráda..takže radši Veri nebo Dark(jedna z přezdívek=) ) jsem z Jeseníku( ano máme hory loool ) ale na školu chodím do Šternberku( u Olmiku) na rakouskou sekci gymplu(1. ročník)....moje záliby jsou: čtení, plavání, překládání, čtení FF, ve škole mě baví němčina(nečekaně DE), chemie a matika( opravdu nejsem blázen!!).....jinak poslouchám Fort Minor, Linkin Park, Massive attack, Portishaed, P.O.D, Neo, Simlpe Plan a The Rasmus, abych nezapoměla, taky Pan!k...a proč? protože jsou super Panik nejradši mám Daviho a Linkeho..... love love

to by mohlo stačit ne?


matika?prej nejsi blázen? lol! lol! lol! lol!

co máte všeci proti??? ale ne blázen nejsem....no teda jak do čeho(KOHO) lol! loool Davidek love love
Návrat nahoru Goto down
Markét
Nováček
Nováček
Markét


Female
Poeet p?íspivku : 31
Age : 33
Registration date : 09. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptySat Apr 26, 2008 11:43 pm

Tak jako já sem tu reglá už trošku dýl,ale popravdě sem tu moc často nechodila ... teda skoro vůbec Suspect
A tak něco o mě?
Jmenuju sa Markéta a 22.prosince mi bude 18.Chodím do druháku na oděvní.Čeká mě buď rok nebo tři roky ještě na stejné škole,ale pak bych chtěla jít na grafiku cheers ... Možná mě někteří znáte pod přezdívkou Kiss ...
Bydlím na MOravě,takže že bych psala někdy spisovně fakt jako nehrozí lol! Když vykouknu z okna tak vidím na SLovenko flower

Ehm co bych dál o sobě napsala??? Mad Tak kdyžtak sa zeptajte a já zodpovííím loool
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyTue May 13, 2008 8:01 am

Kiss?Nemáš povídky na panik-musik.blog.cz? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Markét
Nováček
Nováček
Markét


Female
Poeet p?íspivku : 31
Age : 33
Registration date : 09. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyMon May 19, 2008 4:31 pm

Domucha.R napsal:
Kiss?Nemáš povídky na panik-musik.blog.cz? Laughing
Ááááá sme to jááááááá lol!
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyMon May 19, 2008 5:25 pm

Markét napsal:
Domucha.R napsal:
Kiss?Nemáš povídky na panik-musik.blog.cz? Laughing
Ááááá sme to jááááááá lol!

juhu ty čtu ty jsou super!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil love love love love love
Návrat nahoru Goto down
Markét
Nováček
Nováček
Markét


Female
Poeet p?íspivku : 31
Age : 33
Registration date : 09. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyMon May 19, 2008 7:10 pm

Domucha.R napsal:
Markét napsal:
Domucha.R napsal:
Kiss?Nemáš povídky na panik-musik.blog.cz? Laughing
Ááááá sme to jááááááá lol!

juhu ty čtu ty jsou super!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil love love love love love
Och ano??? Tak to su ráááááááááda hug
Návrat nahoru Goto down
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyWed Jul 02, 2008 2:40 am

Jůůůva tak to mi nějak nedošlo...jakoo..že už je tady víc těch klukůů Very Happy...škoda...každopádně sem tady byl jako 1. boy...takže bomba xDD
Návrat nahoru Goto down
verenka
Band Lover
Band Lover
verenka


Female
Poeet p?íspivku : 142
Age : 31
Bydliště : Milotice u Kyjova
Registration date : 23. 04. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 EmptyWed Jul 02, 2008 1:32 pm

Takže já se jmenuju Veronika,na webu jako Tear.I.M-to jenom tady jsem verenka nefim proč...mám jenu 18.-ti letou sestru a 3-leteho bratra.Já mám 15.a.Ve volném čase jezdím na koni,poslouchám hudbu a píšu ff a různé básničky.Mezi nejoblíbenější skupiny patří samozdřejmě Panik a potom Simple plan,breaking benjamin,lost prophets,my chemical romance,evanescence,billy talent a linkin park....čtu hodně fantasy a teenagerské časáky:)Jsem přijata na obchodní akademii a po střední bych šla studovat jazyky a žurnalistyku (bo tak něco)do zahraničí...stačí??nefim co bych vám o sobě ještě řekla:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.emo-prinzess.blog.cz
Sponsored content





Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jste tu nový? Tak se ostatním představte...
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik Fan Area :: All about you-
Přejdi na: