Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jste tu nový? Tak se ostatním představte...

Goto down 
+32
acca
Honza
Domucha.R
Lusy
Lenne
miška
MarQet
tinka
@dis
TerryxTimo
Kathrinka
Andy001
Darion
natalk_a
Misha001
Jane <3
LoLa
bethxxx
LosAdlos
dreyw-katrin
janula
*CuCiNkA*
EMILY
LoVeTiMo
SPxGIRL
other side
Nat_NT
Kristýna
RaduNna
ldj4u
Petrushka
Edie
36 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
janula
Band Lover
Band Lover
janula


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 36
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 1:02 am

Kristýna napsal:
janula napsal:
ahoj...jmenuju se jana(překvapivě), mám 19 a bydlím v takový díře 33 km od brna, ani se mě neptejte kam chodím na školu, stejně by ste mi nevěřili...mám rada zvířata, doma mám shitzu a dvě morčata a abych nezapoměla bratra, poslouchám rock a metal...kdyby ste v příspěvcích u mě našly hrubky, tak to prosím tolerujte, sem dis

Jé já mám taky shitzu máš fenku nebo pejska?

jéé, mymáme pejska, jmenuje se tobby. co máš ty??,
Návrat nahoru Goto down
LosAdlos
Band Lover
Band Lover
LosAdlos


Female
Poeet p?íspivku : 129
Age : 31
Bydliště : Ch(l)ebík
Registration date : 06. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 1:37 pm

Achojky, takže menuju se Adéla, v listopadu mi bude 15, chodim na osmiletej gympl v krásném a velkém městě Chebu a můžu se pochlubit, že tu i bydlim...Po gymplu sem chtěla jít na práva, ale to už mě trošku přešlo, teď mě začala zajímat psychologie, takže pokud mi nevyjde kariéra úspěšný fotbalistky, tak ze mě bude psychouš(s tou fotbalistkou bych to nebrala tak vážně, páč tady u nás nejsme schopný ani nějakej tým založit, takže náš trénink vypadá tak, že si každá asi pětkrát kopnem na bránu, balíme to a dem se koukat, jak kopou kluci vedle na staďák, ale to sem trošku odbočila od tématu), no dál envim co bych o sobě měla povědět, takže to tu ukončim, aby z toho nebyl nějakej sálodlouhej sloh
tak se mějte papa
Návrat nahoru Goto down
http://www.blbs.blog.cz
bethxxx
Band Lover
Band Lover
bethxxx


Female
Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 4:02 pm

no tak já sem Elizabeth, ale všichni mi řikaj Betka protože to je kratší.. Smile narodila sem se ve Stuttgartu (NĚMECKOOOOO Very Happy:D) , ale bydlim v ČR skoro celý svůj život. Sad
je mi 15 aa já nvm co ještě napsat.. tak tčřeba že miluju hudbu a bloging..

můj blog:
http://www.sheena.blog.cz
Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 17394455
Návrat nahoru Goto down
http://www.sheena.blog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 4:24 pm

cawko ja som Silvia som zo Slovenska(dúfam že nevadi moja slovenčina ale dufam že po čase sem príde viac slovakov Very Happy ) nho mám 15 rokov Nevada Tan počúvam už .....dosť dlho poznam ich z internetu a neskor z Vivy a nemec.časopisov okrem NT počúvam TH,LaFee,Killerpilze,Bushido,Sido,Cinema Bizarre,Linkin Park, Kanye West a iné :o
moje zaujmy hudba a blog Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Jane <3
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 11
Age : 31
Bydliště : Czech Republic
Registration date : 06. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 6:27 pm

---


Naposledy upravil Jane <3 dne Mon Oct 12, 2009 4:07 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Misha001
Nováček
Nováček
Misha001


Female
Poeet p?íspivku : 12
Age : 32
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 7:21 pm

Ahojky..Smile...Jmenuju se Michala bydlím poblíž Olomouce..(taková mega prdel tu nikdo znát nebude Very Happy)...Mám 16 let a chodím na obchodku do prváku...Mno a poslouchám hlavně NEVADA TAN,Ruhannu,Justina Timberlaka,Billy Talent,Fall out boy mno a dá se říct,že je toho hodně...dřív sem poslouchala taky TH ale teď je vůbec nechápu.. afro ..Very Happy...
Mno to bude asi tak všechno Smile
Návrat nahoru Goto down
http://misi-blog.blog.cz
Kristýna
Band Lover
Band Lover
Kristýna


Female
Poeet p?íspivku : 161
Age : 32
Bydliště : Týn
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 7:49 pm

janula napsal:
Kristýna napsal:
janula napsal:
ahoj...jmenuju se jana(překvapivě), mám 19 a bydlím v takový díře 33 km od brna, ani se mě neptejte kam chodím na školu, stejně by ste mi nevěřili...mám rada zvířata, doma mám shitzu a dvě morčata a abych nezapoměla bratra, poslouchám rock a metal...kdyby ste v příspěvcích u mě našly hrubky, tak to prosím tolerujte, sem dis

Jé já mám taky shitzu máš fenku nebo pejska?

jéé, mymáme pejska, jmenuje se tobby. co máš ty??,

My máme fenku menuje se Ája xD
Návrat nahoru Goto down
janula
Band Lover
Band Lover
janula


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 36
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 7:59 pm



taky je to takovej blázen??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 8:34 pm

bethxxx napsal:
no tak já sem Elizabeth, ale všichni mi řikaj Betka protože to je kratší.. Smile narodila sem se ve Stuttgartu (NĚMECKOOOOO Very Happy:D) , ale bydlim v ČR skoro celý svůj život. Sad
je mi 15 aa já nvm co ještě napsat.. tak tčřeba že miluju hudbu a bloging..

můj blog:
http://www.sheena.blog.cz
Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 17394455

kousek od stuttgartu mam tetu...jezdis tam obcas?

Jinak pro ostatni: pokud se predstavujete, piste prosim tucne
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptySun Oct 07, 2007 9:30 pm

mno...takže:

Jemnuju se Natalie, je mi 15, bydlím v Praze na Barrandově, ale příští rok se stěhujem do novýho baráku asi 18 km za Prahou, z čehož sem hrozně happy, jelikož budu muset dojíždět přes celou prahu do školy , ale neva... :pirat: chodím teď do prváku na gympl, baví mě jazyky, docela slušně se domluvím německy, anglicky a rusky, teď plánuju začít s ŠJ a francoužštinou, absolutně nesnáším M, F a CH (ale to asi všichni... Laughing), no na koncertě sem byla... Very Happy v budoucnu bych chtěla jít někam na žurnalistiku, ale taky mě baví herectví, tak mě možná jednou uvidíte na plátnech kin ( lol!), a psychologie, tak uvidíme....

mno, to je tak všechno, nic dalšího mě nějak nenapadá...
Návrat nahoru Goto down
Darion
Nováček
Nováček
Darion


Female
Poeet p?íspivku : 39
Age : 32
Registration date : 06. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyMon Oct 08, 2007 12:19 am

Takže mi dovolte pár řádků o mě Laughing
Jmenuju se Klára a bydlím kousek od Jihlavy.. mno.. jinak mi je 15 a chodím do prváku do Humpolce (taká děsná prdel.. to asi nebudete znát Very Happy ) jo a je to něco jako obchodka se zaměřením na cestovní ruch.. takže jako dooufám že prolezu a udělám maturitu Wink ve tříde sme ale samý holky Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 499625 no což.. už sem se s tim osudem smířila Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 84368 Very Happy
Ehm.. no dále.. Very Happy mám psa.. černýho německýho ovčáka, jmenuje se Bak :o (fotkou vás nebudu zatěžovat Very Happy ) měla sem taky ještě fretku, ale ta mi umřela Sad
Taky sem hrála jako malá na kytaru.. ale to mě brzo přešlo Very Happy
Wáá, bych upe zapomněla na NT Very Happy no takže z nich se mi nejvíc líbí Timo a Jan :heart: pak poslouchám další skupiny jako například mmmmhh.. Lovex, Good Charlotte, Green Day.. taky sem hoodně poslouchala Tokio Hotel.. mám o nich i stránku, ale o tu už se teď moc nestarám.. nevím proč mě to přešlo.. a z TH naprosto zbožňuju Tomaa Wink nwm proč, ale Bill se mi šíleně zprotivil Rolling Eyes nemám ho prostě ráda.. lae to je jedno.. to sem nepatří Very Happy
Na koncertě (samozřejmě že NT) sem nebyla a šíleně mě to mrzí Crying or Very sad Doufám že kluci brzo přijedou, abych je viděla Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 282487
Jej.. myslím že už by to stačilo.. já se vždycky rozkecám a pak je z to slohovka Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://misha-klaren.blog.cz
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyMon Oct 08, 2007 12:37 pm

Hojec takže taky bych se vám měl představit...Jmenuju se Andreas mám 15 let chodím do prváku...Narodil jsem se v Německu...ale hned jsme se přestěhovaly do Čr Suspect ...Každopádně tady je to taky cool Very Happy..(ani nwm jaký to tam bylo páč sem neměl ani jedem měsíc :geek: )...Od 10ti chodím na kytaru...Už mě to celkem přestává bavit ale co se dá dělat žeo bounce ...Doma mám psa Ronnyho (labrador) a dva křečky..(který jsou mojí mladší sestry...heh ten jeden křeček nemá nohu lol! ...ae to sem nepatří)...asi jste si všimly,že sem tady jedinej kluk...teda aspoň myslím scratch ... Poslouchám NT,Justina,Fall Out boy,Billy Talent a různej rock bo hip-hop...

To bude asi tak všechno...nic víc mě nenapadá...
Návrat nahoru Goto down
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyMon Oct 08, 2007 3:48 pm

Andy001 napsal:
Hojec takže taky bych se vám měl představit...Jmenuju se Andreas mám 15 let chodím do prváku...Narodil jsem se v Německu...ale hned jsme se přestěhovaly do Čr Suspect ...Každopádně tady je to taky cool Very Happy..(ani nwm jaký to tam bylo páč sem neměl ani jedem měsíc :geek: )...Od 10ti chodím na kytaru...Už mě to celkem přestává bavit ale co se dá dělat žeo bounce ...Doma mám psa Ronnyho (labrador) a dva křečky..(který jsou mojí mladší sestry...heh ten jeden křeček nemá nohu lol! ...ae to sem nepatří)...asi jste si všimly,že sem tady jedinej kluk...teda aspoň myslím scratch ... Poslouchám NT,Justina,Fall Out boy,Billy Talent a různej rock bo hip-hop...

To bude asi tak všechno...nic víc mě nenapadá...


kluk?? hustýýý lol! kde bydlíš? a byl si na koncertě???
Návrat nahoru Goto down
Kathrinka
Nováček
Nováček
Kathrinka


Female
Poeet p?íspivku : 1
Age : 32
Bydliště : Brno
Registration date : 08. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyMon Oct 08, 2007 7:23 pm

Ahojky Já jsem Katrin jinak se jmenuju Katka, ale všichni mi řikaj Katrin,je mi 16 a chodim na střední školu.Ve škole mě to nebaví to snad každýho ale chodit tam musim a už jsme tešim až přestoupim na školu do Německa lol! to bude super.Jinak jsme z Brna tedka:-)Podle me je Nevada Tan ta nejlepší skupina na světe Very Happy a hlavne muj milašek T:mo
posloucham rada jeste:Avril,simplplan.
Návrat nahoru Goto down
Kristýna
Band Lover
Band Lover
Kristýna


Female
Poeet p?íspivku : 161
Age : 32
Bydliště : Týn
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 4:32 pm

janula napsal:


taky je to takovej blázen??? Very Happy

Jak se to vemze... je moc hodná ale zase když se rozdovádí... je to fakt blázen xD
Návrat nahoru Goto down
janula
Band Lover
Band Lover
janula


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 36
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 4:36 pm

Kristýna napsal:
janula napsal:


taky je to takovej blázen??? Very Happy

Jak se to vemze... je moc hodná ale zase když se rozdovádí... je to fakt blázen xD

náš je děsně kamarádskej, si myslí, že si s ním bude každý člověk a pes hrát, je to vééééélkej mazel, náš když se rozdovádí, tak běhá z jedný strany bytu na druhou, fakt magor Laughing
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 6:09 pm

Andy001 napsal:
Hojec takže taky bych se vám měl představit...Jmenuju se Andreas mám 15 let chodím do prváku...Narodil jsem se v Německu...ale hned jsme se přestěhovaly do Čr Suspect ...Každopádně tady je to taky cool Very Happy..(ani nwm jaký to tam bylo páč sem neměl ani jedem měsíc :geek: )...Od 10ti chodím na kytaru...Už mě to celkem přestává bavit ale co se dá dělat žeo bounce ...Doma mám psa Ronnyho (labrador) a dva křečky..(který jsou mojí mladší sestry...heh ten jeden křeček nemá nohu lol! ...ae to sem nepatří)...asi jste si všimly,že sem tady jedinej kluk...teda aspoň myslím scratch ... Poslouchám NT,Justina,Fall Out boy,Billy Talent a různej rock bo hip-hop...

To bude asi tak všechno...nic víc mě nenapadá...
nemá nohu?? Laughing Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 84368
Návrat nahoru Goto down
Petrushka
Band Lover
Band Lover
Petrushka


Female
Poeet p?íspivku : 195
Age : 30
Bydliště : Tišnov (Brno)
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 6:27 pm

Nat_NT napsal:
Andy001 napsal:
Hojec takže taky bych se vám měl představit...Jmenuju se Andreas mám 15 let chodím do prváku...Narodil jsem se v Německu...ale hned jsme se přestěhovaly do Čr Suspect ...Každopádně tady je to taky cool Very Happy..(ani nwm jaký to tam bylo páč sem neměl ani jedem měsíc :geek: )...Od 10ti chodím na kytaru...Už mě to celkem přestává bavit ale co se dá dělat žeo bounce ...Doma mám psa Ronnyho (labrador) a dva křečky..(který jsou mojí mladší sestry...heh ten jeden křeček nemá nohu lol! ...ae to sem nepatří)...asi jste si všimly,že sem tady jedinej kluk...teda aspoň myslím scratch ... Poslouchám NT,Justina,Fall Out boy,Billy Talent a různej rock bo hip-hop...

To bude asi tak všechno...nic víc mě nenapadá...
nemá nohu?? Laughing Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 84368

ale, ale, copak mu kdo provedl? hm, Andy? lol!
Návrat nahoru Goto down
Kristýna
Band Lover
Band Lover
Kristýna


Female
Poeet p?íspivku : 161
Age : 32
Bydliště : Týn
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 9:49 pm

janula napsal:
Kristýna napsal:
janula napsal:


taky je to takovej blázen??? Very Happy

Jak se to vemze... je moc hodná ale zase když se rozdovádí... je to fakt blázen xD

náš je děsně kamarádskej, si myslí, že si s ním bude každý člověk a pes hrát, je to vééééélkej mazel, náš když se rozdovádí, tak běhá z jedný strany bytu na druhou, fakt magor Laughing

Ája je taky děsnej mazel... a když se rozdovádí dělá kolečka... občas to nechápu:D lol! Ale docela se bojí lidí... Hlavně chlapů...
Návrat nahoru Goto down
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 10:48 pm

Mno tak to sem všechno shrnu když se mě každej ptá Very Happy...Jsem z Olomouce....a na koncertě sem nebyl Crying or Very sad ...Naši mě nepustili....Ae to neva půjdu na příští...jestli tady teda ještě nějakej bude...(se vsadím že na 100%)...Mno a tomu křečkovi jsem neutrh nohu to se nebojte...takovej debil snad nejsem lol! ...Mno ségra rozbila to akvárko v kterým byli..(nebo jak že se tomu říká) tak je musela dát do klece...mno a ten jeden křeček se za tu klec nějak zahák a utrhl si ji...bleee...už mi je blbě když si na to vzpomenu
Návrat nahoru Goto down
TerryxTimo
Band Lover
Band Lover
TerryxTimo


Female
Poeet p?íspivku : 213
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 11:14 pm

Andy001 napsal:
Mno tak to sem všechno shrnu když se mě každej ptá Very Happy...Jsem z Olomouce....a na koncertě sem nebyl Crying or Very sad ...Naši mě nepustili....Ae to neva půjdu na příští...jestli tady teda ještě nějakej bude...(se vsadím že na 100%)...Mno a tomu křečkovi jsem neutrh nohu to se nebojte...takovej debil snad nejsem lol! ...Mno ségra rozbila to akvárko v kterým byli..(nebo jak že se tomu říká) tak je musela dát do klece...mno a ten jeden křeček se za tu klec nějak zahák a utrhl si ji...bleee...už mi je blbě když si na to vzpomenu

Ou, fuf ... to si radši ani nechci představit Mad

btw: Kámoščin křeček si jí zaklínil do kolečka gdyž běhal Very Happy :silent:
Návrat nahoru Goto down
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyTue Oct 09, 2007 11:55 pm

TerryxTimo napsal:
Andy001 napsal:
Mno tak to sem všechno shrnu když se mě každej ptá Very Happy...Jsem z Olomouce....a na koncertě sem nebyl Crying or Very sad ...Naši mě nepustili....Ae to neva půjdu na příští...jestli tady teda ještě nějakej bude...(se vsadím že na 100%)...Mno a tomu křečkovi jsem neutrh nohu to se nebojte...takovej debil snad nejsem lol! ...Mno ségra rozbila to akvárko v kterým byli..(nebo jak že se tomu říká) tak je musela dát do klece...mno a ten jeden křeček se za tu klec nějak zahák a utrhl si ji...bleee...už mi je blbě když si na to vzpomenu

Ou, fuf ... to si radši ani nechci představit Mad

btw: Kámoščin křeček si jí zaklínil do kolečka gdyž běhal Very Happy :silent:

Au...chudák křeček...
Návrat nahoru Goto down
janula
Band Lover
Band Lover
janula


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 36
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyWed Oct 10, 2007 9:59 am



no víš jakou dá práci si chytit ocas??? lol! nebo ucho, to je toky populární Laughing ..to my máme opačný problem, tobby ho se spíš bojejlidi, teda hlavně děti jak je akční...
Návrat nahoru Goto down
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyWed Oct 10, 2007 10:33 pm

janula napsal:


no víš jakou dá práci si chytit ocas??? lol! nebo ucho, to je toky populární Laughing ..to my máme opačný problem, tobby ho se spíš bojejlidi, teda hlavně děti jak je akční...

lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
@dis
Nevada Fan
Nevada Fan
@dis


Female
Poeet p?íspivku : 82
Age : 31
Bydliště : tu ***** stejně neznáte xD
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 EmptyWed Oct 10, 2007 10:38 pm

Ahojky tak koukám, že tady toho o sobě píšete celkem dost tak taky něco sesmolím Laughing

Tákže ahoj, jmenuju se Adéla. Jinak skoro všichni mi říkaj třeba Adis, Áďa, Aduš, Adýs atd... Je mi 14, ale teda už 24. listopadu mi bude 15..!! Chodím eště na základku do 9 no..!! Laughing Jinak po základce bych chtěla no hotelovku, nejlépe do Turnova Very Happy
Doma mám mladší sestru ( vopruuuz Rolling Eyes ) a pejsánka Betinu ( koho by to zajímalo tak je to rasa Puli Smile )
No jinak sem skoro 5 let hrála na kytaru, áále to už je minulostí ..!! Sad a teď hraju čtvrtým rokem baskééét Basketball Very Happy
Tak z NT mám nejradši Jana. :heart: Jinak všichni kluci sou bezvá...!! a hlavně teda i jejich muzika..!!!! Smile Kromě NT poslouchám eště Goood Charlotte, 50Cent, Eminem, P!nk, Kabát, Divokej Bill atd....
To je asi tak všé né..!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-group.blog.cz
Sponsored content





Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jste tu nový? Tak se ostatním představte...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik Fan Area :: All about you-
Přejdi na: