Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jste tu nový? Tak se ostatním představte...

Goto down 
+32
acca
Honza
Domucha.R
Lusy
Lenne
miška
MarQet
tinka
@dis
TerryxTimo
Kathrinka
Andy001
Darion
natalk_a
Misha001
Jane <3
LoLa
bethxxx
LosAdlos
dreyw-katrin
janula
*CuCiNkA*
EMILY
LoVeTiMo
SPxGIRL
other side
Nat_NT
Kristýna
RaduNna
ldj4u
Petrushka
Edie
36 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 10:51 pm

Tak já to tady odstartuju...(abychom se trošku líp poznaly)

Jmenuju se Edie....ne bohužel ne...jmenuju se Tereza, ve třídě mi dřív řikali Retka. Chdila jsem 8 let (když nepočítam ty dny, kdy jsem školu decentně vynechala) pilně na gympl a ukončila jsem to celý úspěšně maturitou. Ve třídě jsme měla nějakou dobu jen kluky (a je jednu spolužačku, která tam ale moc nechodila), takže mám trošku chlapský myšlení občas....

No každopádně teďka jsem se odstěhovala z domova, bydlim v Berlíně s jednou Španělkou a jednou Brazilkou. V pondělí jsem začala studovat Media Management (zahrnuje to i Media Design a žurnalistiku), protože mě media baví a za 3 roky ze mě snad bude novinářka nebo manažerka nějaký rockový skupiny...


Tak a teď vy...


Naposledy upravil dne Fri Oct 05, 2007 11:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Petrushka
Band Lover
Band Lover
Petrushka


Female
Poeet p?íspivku : 195
Age : 30
Bydliště : Tišnov (Brno)
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:01 pm

Tý jo, to máte v bytě teda pěkně národostně smýchaný xD jinak teda hodně štěstí ve studiu a můžu se zeptat kde si bydlela předtím než si se odstěhovala do Berlína? A to si prostě přišla za rodičema, řekla že jdeš takhle "pryč" a oni tě nechali? Jako dobry ty jo xD Nevím co by řekli mě když bych jim to v 18 řekla.. no co už, ještě chvíli (ok, pár let xD) si počkám a pak uvidím reakci xD

No a jestli něco o sobě.. Tak já se jmenuju Petra, chodím do osmičky (asi tady budu nejmladší - o prázdninách mi bylo 14 - a stejně sem musela jít o rok později xD) a bydlím kousek od Brna.. na koncertě NT sem nebyla Sad Po základce bych chtěla jít buď na architekturu nebo grafiku (momentální podpis se mi zrovna moc nepovedl takže si dvakrát nevěřím..), ale ještě uvidíme co bude Smile
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:06 pm

Rodiče jsou rádi, že mě už nemusej živit....mám 2 malý sourozence, tak toho s nima maj dost...předtim jsem bydlela v praze...máme mě řekla už v 15, že až dodělám gympl, tak mám stát na vlastních nohou...

mě se tvůj podpis líbí :p
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
ldj4u
Band Lover
Band Lover
ldj4u


Female
Poeet p?íspivku : 447
Age : 33
Bydliště : Zlín
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:07 pm

Edie,ne jen nejaky skupiny..NT!!!my te doporucime.. Wink

Jinak se jmenuju Martina,je mi 17..Chodim do druhaku na stredni skolu obchodne technickou..tak snad odmaturuju..i kdyz,cekaji me statni,tak nwm no...Mam rada ruzny styly hudby,ale posledni dobou se nejak nemuzu nabazit NT... Embarassed
Na koncerte sem nebyla,coz me mrzi...Muj idealni partner by mohl vypadat jako Timo...co vypadat,moh by to zrovna byt on Laughing lol! afro
Návrat nahoru Goto down
Petrushka
Band Lover
Band Lover
Petrushka


Female
Poeet p?íspivku : 195
Age : 30
Bydliště : Tišnov (Brno)
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:09 pm

Aha.. tak to je jiná.. no mě se zas rodiče nějak nechtějí pustit.. trochu volnosti.. ale tak přeci jen sem furt ještě "malá", že..

a díky, tvůj je taky dobrej.. v jednoduchosti je krása :]
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:09 pm

Jsem to o vás udělala tučně, aby to bylo hezky přehledný...mě by nevadilo bejt manažerkou NT, ale ty už manažera maj a pochybuju, že mi je předá...ale pravda, nevadilo by mi to, to by mě fakt bavilo :p
Nevada Tan

@Petruska: no nechci se chlubit cizím peřím...ten dělala Other side...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
RaduNna
Band Lover
Band Lover
RaduNna


Female
Poeet p?íspivku : 124
Age : 30
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:22 pm

Takže já zdravím afro ,
jmenuju se Radka a jsem z Moryvy, takže když něco bude nespisovně napsaný tak sorry Cool .
Je mě 13 let a v 2. února mě bude 14. Poslouchám rock pop, punk a metal. Mám dvě ségry z toho jednu nevlastní.
A to by bylo asi tak vše cheers
Návrat nahoru Goto down
ldj4u
Band Lover
Band Lover
ldj4u


Female
Poeet p?íspivku : 447
Age : 33
Bydliště : Zlín
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:25 pm

RaduNna napsal:
Takže já zdravím afro ,
jmenuju se Radka a jsem z Moryvy, takže když něco bude nespisovně napsaný tak sorry Cool .
Je mě 13 let a v 2. února mě bude 14. Poslouchám rock pop, punk a metal. Mám dvě sédry z toho jednu nevlastní.
A to by bylo asi tak vše cheers

odkud presne jsi??
Návrat nahoru Goto down
RaduNna
Band Lover
Band Lover
RaduNna


Female
Poeet p?íspivku : 124
Age : 30
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:27 pm

ldj4u napsal:
RaduNna napsal:
Takže já zdravím afro ,
jmenuju se Radka a jsem z Moryvy, takže když něco bude nespisovně napsaný tak sorry Cool .
Je mě 13 let a v 2. února mě bude 14. Poslouchám rock pop, punk a metal. Mám dvě sédry z toho jednu nevlastní.
A to by bylo asi tak vše cheers

odkud presne jsi??
Benešov u Boskovic, okres Blansko
Návrat nahoru Goto down
Kristýna
Band Lover
Band Lover
Kristýna


Female
Poeet p?íspivku : 161
Age : 32
Bydliště : Týn
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:41 pm

Takže... Ahoj, já jsem Kristýna, je mi 15 let a chodim do prváku na gymplu. Bohužel mě škola moc neba, ale chodit tam prostě musim. Nesnášim angličtinu, matiku a fyziku lol! . Naopak mě baví němčina a přestávky (hlavně ta hodinová Very Happy ). Od svých šesti let hraju na klavír. Bohužel je to z donucení (no uplně od začátku ne, to sem se do toho hrnula, ale později mě to přestalo bavit xD) a tak tam nechodim moc ráda. Jo nesnášim Bacha... Má šílený skladby (detail lol! ). Přiznávám, že něco mě na klavír hrát baví.... Jen to co chci já a ne učitelka . Mám moc ráda zvířátka... Hlavně koně na kterých příležitostně jezdím. Mám strach z pavouků, takže je na mě radši neházejte Very Happy . Doma mám pejska Áju, andulku Pepíka, želvy Julču a pro změnu Pepu a dva křečky Pepinu a Blonďáka ( blbý jména pro křečky ale vymýšlela je ségra xD). Bydlím v jižních Čechách v menším městě poblíž Temelína (určitě všichni tu jaderku znáte). Na koncertě sem nebyla a moc mě to mrzí! Crying or Very sad Jinak moc ráda poslouchám hudbu. Dříve sem měla nejradši Tokio Hotel, ale teď jejich směr nechápu... asi se jim to začíná vymikat. Jinak poslouchám Linkin Park, 30 seconds to Mars, My chemical romance, Good Charlotte, Lostprophets, Simple Plan a samozřejmě NEVADA TAN. Very Happy No takže tohle by byla má menší slohovka... Smile Jo jinak sem menší blondýna s modrýma očima (nečekaný) no a tý krásy sem moc nepobrala, ale tak na tom občas moc nezáleží. Jinak zbožňuju svojí kamarádku Klárku která je strašnej blázínek :heart: . Tak papá
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptyFri Oct 05, 2007 11:46 pm

vítej mezi námi Nevada Tan
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 12:26 am

Ahoj. Já jsem Natálie. Kolik mi je, to vidíte na profilu Very Happy.. No teď sem přešla ze základky na gympl, takže bych byla v 8. třídě. Baví mě angličtina, dřív i němčina, ale teď mě zařadili do tý hodně pokročilý skupiny, ale já se v tom plácám jak... had ve voděVery Happy (to je blbost! Very Happy) no a jinak sem přemejšlela, jak se jmenuje ta škola, kam bych pak chtěla chodit a ona to sem už napsala Edie, takže se na mě nebudeš zlobit, když se budu opičit, že nee? Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 84368
No a to bude asi všecko. Z NT mám nejradši asi Franka Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 216968 a ani nvim proč Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 660258 ...


Naposledy upravil Nat_NT dne Fri Feb 29, 2008 6:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
other side
Admin
other side


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 33
Bydliště : Hradec Králové / CR
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 1:01 am

Smile Koukám tady už se stihli skoro všichni představit, tak bych to asi měla dohnat Smile. Takže Smile :

Jmenuju se Lucka ( ha, možná mě znáte jako jaser nebo other side Very Happy, anebo mě znáte a ani o tom nevíte Very Happy. No nevadí, popojedem Smile ). Bydlím (bohužel, zatím:) )v Hradci Králové ( že nemusím popisovat, kde to jee? Smile ). Chodím na obchodku ( původně jsem chtěla na grafiku, ale když jsem viděla to školný, tak mi sklaplo . . . no jo, člověk si nevybere). Na matiku máme takovou starou komunistku Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 906171 , baba jedna Very Happy. Hraju na klavír ( myslím, že čtyři roky Smile ). Ale jakmile jsem viděla Davida, jak válí při vystoupeních ( všimli jste si, jak hraje při Ein neuer Tag na kytaru i klávesy zároveň? Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 178811 ), tak mi pěkně sklaplo Smile. No jo, takhle to nikdy umět nebudu . . . ale co, já si vystačím s ovčákama (čtverákama Very Happy ). Možná jste si všimli, že mě baví grafika Smile. To bych chtěla umět vážně pořádně Smile. Jsem taky pořádnej hudební maniak Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 570471 . Takže že jsem blázen do NT nebude asi moc překvapující Smile. NT budu rozebírat v jiným tématu Very Happy ( který je tu speciálně na to Smile ).
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevadatan-czech.wz.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 1:07 am

other side napsal:
Smile Koukám tady už se stihli skoro všichni představit, tak bych to asi měla dohnat Smile. Takže Smile :

Jmenuju se Lucka ( ha, možná mě znáte jako jaser nebo other side Very Happy, anebo mě znáte a ani o tom nevíte Very Happy. No nevadí, popojedem Smile ). Bydlím (bohužel, zatím:) )v Hradci Králové ( že nemusím popisovat, kde to jee? Smile ). Chodím na obchodku ( původně jsem chtěla na grafiku, ale když jsem viděla to školný, tak mi sklaplo . . . no jo, člověk si nevybere). Na matiku máme takovou starou komunistku Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 906171 , baba jedna Very Happy. Hraju na klavír ( myslím, že čtyři roky Smile ). Ale jakmile jsem viděla Davida, jak válí při vystoupeních ( všimli jste si, jak hraje při Ein neuer Tag na kytaru i klávesy zároveň? Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 178811 ), tak mi pěkně sklaplo Smile. No jo, takhle to nikdy umět nebudu . . . ale co, já si vystačím s ovčákama (čtverákama Very Happy ). Možná jste si všimli, že mě baví grafika Smile. To bych chtěla umět vážně pořádně Smile. Jsem taky pořádnej hudební maniak Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 570471 . Takže že jsem blázen do NT nebude asi moc překvapující Smile. NT budu rozebírat v jiným tématu Very Happy ( který je tu speciálně na to Smile ).
jn, u toho sem taky dost čuměla:D
Návrat nahoru Goto down
SPxGIRL
Nováček
Nováček
SPxGIRL


Female
Poeet p?íspivku : 21
Age : 32
Bydliště : Uherský Brod
Registration date : 06. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 9:34 am

Ahojík,jmenuju se Lenka,je mi 15 a jsem z takový menší prdelky Uherský Brod...asi to nebudete znát,je to tak 30 km jižně od Zlína Laughing
chodím na obchodku do prváku,zatím mě to moc nebaví a ani ty známky nejsou nejlepší ale já se do toho středoškolského systému dostanu asnad se to všechno zlepší lol!
Nevada Tan poslouchám asi tak 3 měsíce...Znám je sice už dýl ale nějka v tom srpnu jsem je začala upe žrát
Kromě Nevada Tan poslouchám Killerpilze,Simple Plan,Avril Lavigne,Good Charlotte a taky to co je zrovna IN


tak to je asi všechno,nic víc mě nenapadá Razz
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 9:36 am

I tebe tu vítam mezi námi Jste tu nový? Tak se ostatním představte... 938779
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
other side
Admin
other side


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 33
Bydliště : Hradec Králové / CR
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 12:50 pm

SPxGIRL napsal:

chodím na obchodku do prváku,zatím mě to moc nebaví a ani ty známky nejsou nejlepší ale já se do toho středoškolského systému dostanu asnad se to všechno zlepší lol!


tak to je asi všechno,nic víc mě nenapadá Razz

Jéé, vítej v klubu Very Happy No jo, obchodka, to známe Very Happy . . . ale třeba to bude lepší Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevadatan-czech.wz.cz
LoVeTiMo
Band Lover
Band Lover
LoVeTiMo


Female
Poeet p?íspivku : 467
Age : 30
Bydliště : Trutnov
Registration date : 06. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: :D   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 12:51 pm

ahojky jmenuju se zuzka posloucham Nevada tan a tancuju na hip hop muj nejoblibenejsi clen je Timo ale ostatni jsou taky supeeer Very Happy jinak nvm o bych rekla jo holky mam otazku jak si mam dat obrazek sem na forum???
Návrat nahoru Goto down
EMILY
Nováček
Nováček
EMILY


Female
Poeet p?íspivku : 25
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 06. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 1:04 pm

Ahojky .... takže jmenuju se Zuzka,ale můj nick je EMILY,protože mi nikdo jinak neřekne....nu je mi 14 bydlim 25 km od Prahy na jih (já wim tajnůstkářka ).Chodim do kvarty na osmiletý gympl....upřímně řečeno nesnášim školu...minulý rok sem snažila do ní chodit co nejmíň,ale teď už to nejde.Nesnášim všechny předměty kromě němčiny a angličtiny Wink v budoucnu bych chtěla mít zaměstnání s obchodním zaměřením v zahraničí...jelikož miluju cestování.
Nu poslouchám hlavně rock.Zbožňuju Tokio Hotel ,nedám na ně dopustit...hlavně na Billíška Embarassed
Z Nevada Tan se mi nejvíc líbí ....ehm...mno David,protože je milej a móóó šikovnej a taky samozřejmě hezkej....hihi komu taky líbí a chtěl by o něm pokecat budu ráda když napíšete =) (menší reklama njn)....nejvíc davídka miluju v klipu Revolution kde prostě nemá chybu..

No tak si myslim,že by to mohlo stačit ne?? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.Glamorous-Teenager.blog.cz
other side
Admin
other side


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 33
Bydliště : Hradec Králové / CR
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 1:17 pm

LoVeTiMo napsal:
jinak nvm o bych rekla jo holky mam otazku jak si mam dat obrazek sem na forum???

Tady je to vysvětlené Smilehttps://nevadatan.forumczech.com/Help-f12/Podpis-t36.htm#274
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevadatan-czech.wz.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 2:27 pm

jo, no a ještě že chodim na 6-ti letej gympl a bydlim v Praze .. kousek od centra Very Happy
Návrat nahoru Goto down
*CuCiNkA*
Band Lover
Band Lover
*CuCiNkA*


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 32
Bydliště : Lampertice u Trutnova
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 3:07 pm

Já se jmenuju Lucka a jsem z takový jedný krásný vesničky u Trutnova.Je mi 15 let ale teď v říjnu 21. mi bude 16 a už se strašně těšim....Chodim na hotelovku a zatim mě to tam baví ale někdy to přijde že mě to tam přestane bavit...BAví mě tam němčina,ale máme na ní takovou učitelku že ji asi rozumim jenom já a nikdo jinej!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-timo-tan.blog.cz
janula
Band Lover
Band Lover
janula


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 36
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 7:13 pm

ahoj...jmenuju se jana(překvapivě), mám 19 a bydlím v takový díře 33 km od brna, ani se mě neptejte kam chodím na školu, stejně by ste mi nevěřili...mám rada zvířata, doma mám shitzu a dvě morčata a abych nezapoměla bratra, poslouchám rock a metal...kdyby ste v příspěvcích u mě našly hrubky, tak to prosím tolerujte, sem dis
Návrat nahoru Goto down
Kristýna
Band Lover
Band Lover
Kristýna


Female
Poeet p?íspivku : 161
Age : 32
Bydliště : Týn
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 8:19 pm

janula napsal:
ahoj...jmenuju se jana(překvapivě), mám 19 a bydlím v takový díře 33 km od brna, ani se mě neptejte kam chodím na školu, stejně by ste mi nevěřili...mám rada zvířata, doma mám shitzu a dvě morčata a abych nezapoměla bratra, poslouchám rock a metal...kdyby ste v příspěvcích u mě našly hrubky, tak to prosím tolerujte, sem dis

Jé já mám taky shitzu máš fenku nebo pejska?
Návrat nahoru Goto down
dreyw-katrin
Nováček
Nováček
dreyw-katrin


Female
Poeet p?íspivku : 38
Age : 30
Bydliště : Nymburk
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... EmptySat Oct 06, 2007 10:25 pm

Tyjoo holky zaostavam affraid . No takze jmenuju se Katka (ach jak nadherne jmeno Mad -DOST velka ironie).Je mi 14 a jinak bydlim
v Nymburce.Na koncerte sem bohuzel nebyla Crying or Very sad (rodice Mad Evil or Very Mad )
Bavej me jazyky.Nejhorsi je ze v my skupine mame samy paka,takze skoro kazdou hodinu probirame ,,Jake je dnes pocasi '' coz je na zabiti :|
Posloucham: Nevada Tan (necekane ze? Very Happy ),Tokio Hotel,Foo Fighters,The Enemy,Kaiser Chiefs,Killerpilze,Oomph,Good Charlotte,Linkin Park,Lafee,Billy Talent,My Chemical Romance,Klaxons,HIM,Oasis,Nickelback,Hard Fi,Bushido,Eminem,P.Daddy,Kanye West,Booba a Chamillionaire
Hlavne nesnasim kdyz se do me nekdo navazi kvuli tomu co posloucham to sem schopna mu i klidne vrazit Twisted Evil (kamoska je nastesti tak chytra,aby me drzela :silent: )

To je tak asi vse Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jste tu nový? Tak se ostatním představte...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik Fan Area :: All about you-
Přejdi na: