Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jste tu nový? Tak se ostatním představte...

Goto down 
+32
acca
Honza
Domucha.R
Lusy
Lenne
miška
MarQet
tinka
@dis
TerryxTimo
Kathrinka
Andy001
Darion
natalk_a
Misha001
Jane <3
LoLa
bethxxx
LosAdlos
dreyw-katrin
janula
*CuCiNkA*
EMILY
LoVeTiMo
SPxGIRL
other side
Nat_NT
Kristýna
RaduNna
ldj4u
Petrushka
Edie
36 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyWed Oct 10, 2007 10:42 pm

vítej mezi námi cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyThu Oct 11, 2007 10:52 am

Andy001 napsal:
Mno tak to sem všechno shrnu když se mě každej ptá Very Happy...Jsem z Olomouce....a na koncertě sem nebyl Crying or Very sad ...Naši mě nepustili....Ae to neva půjdu na příští...jestli tady teda ještě nějakej bude...(se vsadím že na 100%)...Mno a tomu křečkovi jsem neutrh nohu to se nebojte...takovej debil snad nejsem lol! ...Mno ségra rozbila to akvárko v kterým byli..(nebo jak že se tomu říká) tak je musela dát do klece...mno a ten jeden křeček se za tu klec nějak zahák a utrhl si ji...bleee...už mi je blbě když si na to vzpomenu
aa, chudáček Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
TerryxTimo
Band Lover
Band Lover
TerryxTimo


Female
Poeet p?íspivku : 213
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyThu Oct 11, 2007 12:27 pm

Tagže já se menuju Terka, ae říkejte mi prosím Terry. Sedmnáctýho prosince mi bude 15, chodim zatím na základku (devítku) a pudu na Právní Administrativu nebo na Obor Diplomatických služeb. Mám doma skoro roční fenku jorkšírka, jmenuje se Sára a pag suchozemskou želvu, tu sem dostala asi ve 4 letech. Sem z Prahy 8 (Kobylisy, Ládví, Holešovice ...) Poslouchám hlavně rock, ae i hip hop. Moe nej skupiny sou Nevada Tan, My Chemical Romance, Killerpilze, Billy Talent, Green Day, Good Charlotte, Fall Out Boy, Linkin Park, 30 Seconds To Mars. Z Nevada Tan mám nejradši už od začátku T:ma, podle mě umí skvěle rapovat a co sem viděla videjka umí i normálně zpívat, teda spíš řvát Very Happy, zaujal mě prostě na první pohled, i gdyž je fuckt že mě první zaujala samotná hudba, gdyž sem to slyšela v rádiu ... dále je mi děsně sympatickej Franky a Davídek. Jinag už nwm co bych vám o sobě napsala ... gdyžtag písněte do vzkazů nebo na icq Wink ...
Návrat nahoru Goto down
tinka
Band Lover
Band Lover
tinka


Female
Poeet p?íspivku : 160
Age : 31
Bydliště : Florida
Registration date : 11. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyThu Oct 11, 2007 7:04 pm

Táák volám sa Martina ... ale aj tak Nevada Tan 4eva


Naposledy upravil tinka dne Fri May 15, 2009 7:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://n-t-nevada-tan-n-t.blog.cz
Kristýna
Band Lover
Band Lover
Kristýna


Female
Poeet p?íspivku : 161
Age : 32
Bydliště : Týn
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyThu Oct 11, 2007 9:25 pm

janula napsal:


no víš jakou dá práci si chytit ocas??? lol! nebo ucho, to je toky populární Laughing ..to my máme opačný problem, tobby ho se spíš bojejlidi, teda hlavně děti jak je akční...

No my sme dostali áju když jí byl rok... taťka řikal že jí ta pani zavírala na balkon takže teď na balkon nevstoupí. No a možná že se jí stalo i něco horšího a proto se bojí cizích lidí... jinak fakt nevim
Návrat nahoru Goto down
janula
Band Lover
Band Lover
janula


Female
Poeet p?íspivku : 231
Age : 36
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyFri Oct 12, 2007 11:03 am

Kristýna napsal:
janula napsal:


no víš jakou dá práci si chytit ocas??? lol! nebo ucho, to je toky populární Laughing ..to my máme opačný problem, tobby ho se spíš bojejlidi, teda hlavně děti jak je akční...

No my sme dostali áju když jí byl rok... taťka řikal že jí ta pani zavírala na balkon takže teď na balkon nevstoupí. No a možná že se jí stalo i něco horšího a proto se bojí cizích lidí... jinak fakt nevim

jěžíš, chůdě malý..někteří lidi si zvířata fakt nezaslouží No
my ho máme od 6 týdnů, takže si on vycvičil nás
Návrat nahoru Goto down
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyFri Oct 12, 2007 9:54 pm

holky, prosím na tokovéhle diskuse o pejscích si běžte povídat do jiného fóra, tady je jenom představování, janulo, ty jako moderátor bys to měla vědět... Exclamation příspěvky budou smazány
Návrat nahoru Goto down
MarQet
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 31
Age : 37
Bydliště : Malá Skála
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptySun Oct 14, 2007 10:05 pm

Ahojda, mno tak Markéta jméno mé, jsem tu zřejmě nejstarší, je mi 20 (ale nejspíš jsem zamrzla v období puberty), bydlím na Malé Skále (jestli vám něco říká Benátská noc, tak ta se koná u nás...), kdyby ale někdo nevěděl, tak je to kousek od Liberce. Jako každej mám za sebou základku a pak jsem chodila na gympl (od té doby nenávidim dějepis a zemák).Teď jsem postoupila do druhého ročníku chemicko-technologické fakultyv Pardubicích, strašně mě to tam neba a lituju, že jsem nešla studovat jazyky, což bych letos chtěla napravit (zkusim přímačky na germanistiku, mno dost si věřim já vim...). Jinak mám ségru, který je 16 a se kterou jsem nejlepčí kámoška a pak mám bratra (13), kterýho bych odstřelila na Mars... Dá se říct, že poslouchám upa všechno, krom dechovky, takže nebudu specifikovat. Z NT zbožňuju Jana, ptz má krásný oči a i když vim jak vypadá bez masky, tak mi pořád přijde záhadnej (a myslim, že ty vousy mu seknou). Jinak v poslední době mě chytlo kreslení a taky psaní, jednou bych chtěla napsat knížku (velký ambice, hej...). Já myslím, že to by stačilo... Se mějte lidíí
Návrat nahoru Goto down
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyMon Nov 05, 2007 10:05 pm

takže já sem Míša.Sem z Prahy.Moje přezdívka je Strejda/Strejdík,protože moje příjmení je Strejcová,pls neříkejte mi tak,nesnáším to...:-(díky.... .Jezdim už 6let na koni a od malička tancuju....možná mě znáte z reklamy na zajíčky Durasel(baterky),která běžela asi před 5 lety:-) Laughing takže mě asi neznáte.Můj hlavní koníček-sbírám všecinko o NT,takže kdybyste měli nějaký DE časák 2krát,tak mi ho určitě schovejte....pa,pa
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
@dis
Nevada Fan
Nevada Fan
@dis


Female
Poeet p?íspivku : 82
Age : 31
Bydliště : tu ***** stejně neznáte xD
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyMon Nov 05, 2007 10:46 pm

miška napsal:
takže já sem Míša.Sem z Prahy.Moje přezdívka je Strejda/Strejdík,protože moje příjmení je Strejcová,pls neříkejte mi tak,nesnáším to...:-(díky.... .Jezdim už 6let na koni a od malička tancuju....možná mě znáte z reklamy na zajíčky Durasel(baterky),která běžela asi před 5 lety:-) Laughing takže mě asi neznáte.Můj hlavní koníček-sbírám všecinko o NT,takže kdybyste měli nějaký DE časák 2krát,tak mi ho určitě schovejte....pa,pa

reklamu si pamatuju,ale nevím o tom, že by tam vystupovali lidi(děti)...asi mám sklerozu co..??!! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-group.blog.cz
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyTue Nov 06, 2007 10:51 am

bylo to na nákym kabelu.............tancovali sme v převlekách za zajíčky:-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
@dis
Nevada Fan
Nevada Fan
@dis


Female
Poeet p?íspivku : 82
Age : 31
Bydliště : tu ***** stejně neznáte xD
Registration date : 07. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyTue Nov 06, 2007 9:54 pm

miška napsal:
bylo to na nákym kabelu.............tancovali sme v převlekách za zajíčky:-)

aháá, majý žůžový zajíčci...a já myslela, že to byli králočci... Sad lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-group.blog.cz
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyTue Nov 06, 2007 10:18 pm

já nevim jestli zajíc nebo králík,ale měli sme růžový dresy,velký uši bílý a na prdely přišitej bobek-ocas,na nohách piškoty.........prostě to byla prdel
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptySun Nov 18, 2007 7:14 pm

Ahojky tgže já se jmenuju Lenka,je mi 15 a chodim bohužel eště na základku a to do devítky,Nevadaťáky poslouchám tak nějak od léta,ale bohužel na koncíku ve Futurum jsem nebyla a hrozněě toho lituju no snad příště Sad ...Krom NT poslouchám převážně hip hop...jo a eště třeba ,že jsem z Prahy Wink Tak zatím papappp DE Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 48116
Návrat nahoru Goto down
Lusy
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 1
Age : 33
Bydliště : Louny
Registration date : 05. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyTue Dec 18, 2007 1:08 pm

Ahoj, sem Lucka a sem z Loun. Te'd mi je 16, ale brzo už 17... No, loool jinak chodim na 8letej gympl. Docela to de, ale zas jak kdy. Jinak už nevim, co napsat. Kdyby ste někdo něco chtěli vědět, tak klidně napište Arrow Zatim ahoj Lusy Nevada Tan
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Lus2
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyTue Jan 22, 2008 9:15 am

Ahoj!Takže.Já se jmenuju Dominika,ae tk mi řiká jen říďa, když jí máme na němčinu affraid pale jinak jsem Domča nebo Domuška. Je mi 15a vycházím letos 9.třídu jazykovky a nejspíš se vydám na gympl.....Pan!k poslouchám od jejich konclu na terým jsem nebyla. Zaujmuly mě jejich texty, jelikož já jsem šikanu zažila a jsem ráda, že se na to snaží upozornit.....no a David se mi začal líbit po tom, co jsem viděla Ein neuer Tag na Schau nicht weg....Tk vidíte že nejsem žádnej psychouš, tk se mě nebojte lol!

PS:newim jestli jsem sem už psala jocolor lol!
Návrat nahoru Goto down
Honza
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 11
Age : 37
Registration date : 02. 02. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Představení   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptySun Feb 03, 2008 5:02 pm

Čauky!!! Já jsem hOnza je mi 21 let. bydlím v Chebu, takže to mám do německa docela blízko. Pracuju jako redaktor. A skupinu miluju protože zpívá německy.
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyWed Feb 06, 2008 6:16 pm

Všechny "nové" tu srdečně vítám! packo
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyThu Feb 07, 2008 2:31 pm

Edie napsal:
Všechny "nové" tu srdečně vítám! packo

jů děkujem za přivítání Embarassed Laughing
Návrat nahoru Goto down
acca
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 13
Age : 37
Registration date : 13. 02. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyMon Feb 25, 2008 5:04 pm

Ahojky jmenuji se Zdenek a pocházím z Chebu. 10 let jsem hrál na flétnu, 3 roky na klavír, rok na housle a klarinet.... musel jsem toho nechat, jelikož jsem nastoupil na vyšší odbornou školu do Chomutova a studuji výpočetní systémy... předtím jsem studoval v Kraslicích na střední průmyslové škole hudebních nástrojů... tak že jsem opravce a výrobce hudebních dechových nástrojů... má specializace je : flétny, klarinety a saxofony... jinak miluji zvířata všeho druhu... ikdyž mám arachnofobii.... hudbu miluji.. a poslouchám vše... něco víc a něco míň... Je mi 21 let a jsem svobodný... mám psa (vlčáka kříženého a s vlkodavem) jmenuje se Jeasn... to by asi bylo vše. Jo a proč poslouchám ? Tak to je asi jasný, ne? Mají jedinečnou hudbu a perfektní texty, které jsou vystihující ... To jsem já Zdenek
Návrat nahoru Goto down
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyMon Feb 25, 2008 5:46 pm

Vítáme tě Zdeňku mezi nás, pubertální fanynky lol!
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyMon Feb 25, 2008 6:20 pm

i já vítám. doufám, že tě tady těmi pubertálními výlevy nebudeme moc otravovat lol!
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
acca
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 13
Age : 37
Registration date : 13. 02. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: děkuji:D   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyMon Feb 25, 2008 11:26 pm

děkuji za krásné přivítání Very Happy a nebojte mne pubertální výlevy nevadí... beru je jako normální jev, která k dospívání patří.Já je měl a ostaní je budou mít taky... takže je to ok:)
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyWed Feb 27, 2008 7:28 pm

Taky tě tu vítám...ale proč máš v profilu, že ti je 30? scratch

Jo a neznáš náhodou Honzu tady z fóru? Ten je myslim taky z Chebu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
acca
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 13
Age : 37
Registration date : 13. 02. 08

Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 EmptyThu Feb 28, 2008 1:20 am

Edie napsal:
Taky tě tu vítám...ale proč máš v profilu, že ti je 30? scratch

Jo a neznáš náhodou Honzu tady z fóru? Ten je myslim taky z Chebu...
chybička jse vloudila:D jj znám proč?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jste tu nový? Tak se ostatním představte...   Jste tu nový? Tak se ostatním představte... - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jste tu nový? Tak se ostatním představte...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik Fan Area :: All about you-
Přejdi na: