Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Koho máte njradši?

Goto down 
+33
myšák
Kathrin
baby.bonk
Domucha.R
deeawinka
Dark.girl
fleurinka24
Miki
DarkVerisek
Lenne
Niki
miška
Makušinka
Káťa.NT
TerryxTimo
Andy001
LoLa
Misha001
bethxxx
other side
natalk_a
Marti.Kaulitz
Karl:čka
ldj4u
Petrushka
Jane <3
LosAdlos
LoVeTiMo
EMILY
MonUSka.5
Kristýna
Nat_NT
Edie
37 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
baby.bonk
Nevada Fan
Nevada Fan
baby.bonk


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 31
Bydliště : Praha 4
Registration date : 01. 03. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyMon Mar 03, 2008 10:41 pm

Domucha.R napsal:
Lenne napsal:
Domucha.R napsal:

na nováčka bych řekla, že máš dooooooost dobrej názor Very Happy lol! DE Panik love
baby.bonk napsal:

mno jo no Very Happy a to je myšleno ze srandy??mě je to jen tak přišlo Very Happy DE
řekla bych že ne Very Happy ,Domča je totiž stejnej zažranec do Davida jako já lol!

spráááááááááávně Very Happy my jsme tací dva Davidovci Very Happy nebo možná Davidloveři Very Happy love

jo aha...tak to je teda hezky řečeno Very Happy taak snad dotoho taky zapadnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-nt.blog.cz
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyTue Mar 04, 2008 10:46 am

Janík je takovej roztomilej,ale David ten je prostě nejzručnější na nástroje(na lyže lol! ),já bych nedokázala hrát na kytaru a zároven na klávesy cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
baby.bonk
Nevada Fan
Nevada Fan
baby.bonk


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 31
Bydliště : Praha 4
Registration date : 01. 03. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyTue Mar 04, 2008 11:07 pm

miška napsal:
Janík je takovej roztomilej,ale David ten je prostě nejzručnější na nástroje(na lyže lol! ),já bych nedokázala hrát na kytaru a zároven na klávesy cheers

janík to je mu řákam že vypada jako roztomilý štěnátko:D Very Happy lol! no s davidem to máš pravdu:) on prej rád zkouší něco novího:love: Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-nt.blog.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyWed Mar 05, 2008 8:59 pm

baby.bonk napsal:
miška napsal:
Janík je takovej roztomilej,ale David ten je prostě nejzručnější na nástroje(na lyže lol! ),já bych nedokázala hrát na kytaru a zároven na klávesy cheers

janík to je mu řákam že vypada jako roztomilý štěnátko:D Very Happy lol! no s davidem to máš pravdu:) on prej rád zkouší něco novího:love: Smile

na lyže lol! lol! lol! lol! lol! lol! teď jsi mě dostala lol! lol! lol! lol!

jj Davídek prej se chce naučit teď na housle DE tk by mohl hrát třeba na housle a klavír zároveň? lol! a Janík to je prosstě MIMI! lol! prostě takový díťátko lol!
Návrat nahoru Goto down
baby.bonk
Nevada Fan
Nevada Fan
baby.bonk


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 31
Bydliště : Praha 4
Registration date : 01. 03. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Mar 06, 2008 12:12 pm

Domucha.R napsal:
baby.bonk napsal:
miška napsal:
Janík je takovej roztomilej,ale David ten je prostě nejzručnější na nástroje(na lyže lol! ),já bych nedokázala hrát na kytaru a zároven na klávesy cheers

janík to je mu řákam že vypada jako roztomilý štěnátko:D Very Happy lol! no s davidem to máš pravdu:) on prej rád zkouší něco novího:love: Smile

na lyže lol! lol! lol! lol! lol! lol! teď jsi mě dostala lol! lol! lol! lol!

jj Davídek prej se chce naučit teď na housle DE tk by mohl hrát třeba na housle a klavír zároveň? lol! a Janík to je prosstě MIMI! lol! prostě takový díťátko lol!

mno to už sem jakoože zvědava...až by byl něakej song na housle... Very Happy lol! mi příde že ty housle tam dodáva jan...ale sem zvědava co davíí eště vymyslí Very Happy Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-nt.blog.cz
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Mar 06, 2008 12:23 pm

kazdopadne by to bylo zajimavy, kdyz by z niceho nic dave vytahnul na koncu housle Smile Laughing Chlast
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
baby.bonk
Nevada Fan
Nevada Fan
baby.bonk


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 31
Bydliště : Praha 4
Registration date : 01. 03. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Mar 06, 2008 3:52 pm

fleurinka24 napsal:
kazdopadne by to bylo zajimavy, kdyz by z niceho nic dave vytahnul na koncu housle Smile Laughing Chlast

omg...mno tak s toho bych fakt nemohla:lol!: Laughing ale určitě by to byl zážitek večera...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-nt.blog.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Mar 06, 2008 7:41 pm

to teda asi jo Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Mar 06, 2008 8:01 pm

Domucha.R napsal:
to teda asi jo Very Happy lol!
To by byl teda fakt zážitek lol!
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Mar 06, 2008 10:19 pm

heej lol! teď se mi o tom bude zdát Laughing
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Mar 06, 2008 11:57 pm

Nat_NT napsal:
heej lol! teď se mi o tom bude zdát Laughing

no jako ta představa je docela pěkná Very Happy ale tak proč ne...........on řiká, že chce každýmu nástroji porozumět......ae newim, jestli se to hodí do Pan!k stylu Very Happy přeci jen moje kamarádka teď založila skupinu, maj tam flétnistu a chtěj hrát metal Very Happy Very Happy Very Happy no nic asi z5 k tématu......koho máte nejradši Very Happy
Návrat nahoru Goto down
baby.bonk
Nevada Fan
Nevada Fan
baby.bonk


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 31
Bydliště : Praha 4
Registration date : 01. 03. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyFri Mar 07, 2008 12:22 am

Domucha.R napsal:
Nat_NT napsal:
heej lol! teď se mi o tom bude zdát Laughing

no jako ta představa je docela pěkná Very Happy ale tak proč ne...........on řiká, že chce každýmu nástroji porozumět......ae newim, jestli se to hodí do Pan!k stylu Very Happy přeci jen moje kamarádka teď založila skupinu, maj tam flétnistu a chtěj hrát metal Very Happy Very Happy Very Happy no nic asi z5 k tématu......koho máte nejradši Very Happy

a taky si myslim že by se to do tho moc nehodilo...mno tak to určitě bude dobrá kapela tyjo ty kamošky:lol: Very Happy Very Happy jo mno zpět k tematu...ale já už sem napsala..Nat_NT:::alë budeto hezkej sen mno ne??Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-nt.blog.cz
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptySat Mar 08, 2008 1:17 pm

Prosím...zpátky k tématu!
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptySat Apr 05, 2008 1:08 pm

okej teď jsem koukala už po 150(jenom?) na videjko z oficialek Very Happy a David se tam tak krásně gebí Very Happy prostě on je BŮH Very Happy ae to zas neřikám, že ostatní nejsou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kathrin
Band Lover
Band Lover
Kathrin


Female
Poeet p?íspivku : 119
Age : 30
Bydliště : Harrachov
Registration date : 12. 08. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyWed Aug 13, 2008 8:25 pm

nejvíc se mi líbí Linke, pže mi hoodně podobnej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Aug 14, 2008 12:34 pm

Na Linkem je nejvíc sexy jeho hlas love jinak na plný čáře- DAVID! love love love love love Panik hladit tulituli hug
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyThu Aug 14, 2008 9:29 pm

Timo a Jan! Mno on vlastně i Juri. No tak Timo proto, že je to prostě raper a já i když poslouchám rock, tak jakmile vidím ty volný kalhoty co nosí, tak du do kolen. Jan? Ten proto, že nosí tu masku a v ní je naprosto sexy! Tea on i jinak je upa mlask. Juri? Bože to je borec za těma bubnama....
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyFri Aug 15, 2008 2:49 pm

no souhlasim snad jen s Jurim Very Happy ae tak já mám rád všechny Very Happy jen mám k někomu větší sympatie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyFri Aug 15, 2008 3:36 pm

jj to já taky...ale nejsem troškař...já sem holka náročná...takže sympatie hned u tří z nich...to je dobrý skóre..mno ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
Kathrin
Band Lover
Band Lover
Kathrin


Female
Poeet p?íspivku : 119
Age : 30
Bydliště : Harrachov
Registration date : 12. 08. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyFri Aug 15, 2008 3:43 pm

a co Franky na toho si zapomněla Exclamation Very Happy
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptyFri Aug 15, 2008 4:21 pm

Franky? Hele já nemlžu za to, že se mi moc nezamlouvá i když mi furt každej v okolí cpe že bysme se k sobě hodili.....ale tak zase co není může bejt.... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptySat Aug 16, 2008 8:42 am

mě přijde Franky jako takovej normální chlapec Very Happy
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptySat Aug 16, 2008 11:24 am

normální... hezoun Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptySat Aug 16, 2008 11:35 am

hezounek? Very Happy Very Happy Very Happy rovnou šamponek Very Happy Embarassed Razz
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 EmptySat Aug 16, 2008 11:37 am

ša-ša-ša-šampónek? vymydlenej, navoněnej, oholenej (většinou Very Happy:D)... proč ho pomlouvám? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Sponsored content





Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koho máte njradši?   Koho máte njradši? - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Koho máte njradši?
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Scrubs

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik :: Band-
Přejdi na: