Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 26.9.07 Praha

Goto down 
+19
myšák
Domucha.R
fleurinka24
miška
Lenne
*CuCiNkA*
janula
TerryxTimo
MonUSka.5
Niki
Misha001
LoLa
Marti.Kaulitz
Kristýna
Petrushka
LoVeTiMo
Nat_NT
natalk_a
other side
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 8:23 pm

Petrushka napsal:
Marti.Kaulitz napsal:
Mají asik strach to je normálka Very Happy :|
Twe ja ky doufam ze nedopadnou jako TH,bychom se snima mohly rovnou rozloučit.Snad tak nedopadnou twe jinak...něco vymyslím a uděláme společnej atentát na FR už jen díky yTH tak i NT Very Happy

Nebo českej fanklub.. hej, to není, že ne? Very Happy Aby viděli že nás tady je hoodně (doufam Very Happy ) a aby měli iniciativu se vrátit.. šak první místo v hitparádě by jim taky mělo udělat radost, ne? (Nevím ale jak si vedou ve FR mno...)

Twe jak já bych chtěla udělat ten fanklub!jenže já ubec neumím weby :| Sad
Inak bych dotoho samozřejmě šla..:DJneže ve FR mají(bo aspoň měli)ofiš web,je tam jedna určitá kráva jménem Pauline Very Happy a taky hodně spolupracojí media a unás o5 ignorují,sem čekala že bude něco v Bravu o tom koncíku a ono hovno...:(Chtělo by to nějakej pořadnej časák Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Petrushka
Band Lover
Band Lover
Petrushka


Female
Poeet p?íspivku : 195
Age : 30
Bydliště : Tišnov (Brno)
Registration date : 05. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 8:30 pm

Marti.Kaulitz napsal:
Twe jak já bych chtěla udělat ten fanklub!jenže já ubec neumím weby :| Sad
Inak bych dotoho samozřejmě šla..:DJneže ve FR mají(bo aspoň měli)ofiš web,je tam jedna určitá kráva jménem Pauline Very Happy a taky hodně spolupracojí media a unás o5 ignorují,sem čekala že bude něco v Bravu o tom koncíku a ono hovno...:(Chtělo by to nějakej pořadnej časák Very Happy

No já weby umím, ale nevím jestli bych si troufla na oficiální fc (jako od ministerstva apod.. vím jaká práce s tím byla u TH, nezmiňuju že jsem jedna z těch co to vymysleli Very Happy ) ale možná jen ofic od NT Very Happy ono by stačilo kdyby tady holky z nt-czech udělali na webu třeba nějakej soupis fans a bylo by Smile .. No jako Pauline, to ja kapitola sama o sobě.. se nacpe všude.. Myslím že v našem Bravu se to objeví v příštím čísle, Popcorn by měl mít nějakou reportáž.. možná nějakej vymyšlenej rozhovor v Sweeeet 17 Very Happy a pak ta reportáž na Óčku.. prostě naše media no :|
Návrat nahoru Goto down
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 8:40 pm

Petrushka napsal:
Marti.Kaulitz napsal:
Twe jak já bych chtěla udělat ten fanklub!jenže já ubec neumím weby :| Sad
Inak bych dotoho samozřejmě šla..:DJneže ve FR mají(bo aspoň měli)ofiš web,je tam jedna určitá kráva jménem Pauline Very Happy a taky hodně spolupracojí media a unás o5 ignorují,sem čekala že bude něco v Bravu o tom koncíku a ono hovno...:(Chtělo by to nějakej pořadnej časák Very Happy

No já weby umím, ale nevím jestli bych si troufla na oficiální fc (jako od ministerstva apod.. vím jaká práce s tím byla u TH, nezmiňuju že jsem jedna z těch co to vymysleli Very Happy ) ale možná jen ofic od NT Very Happy ono by stačilo kdyby tady holky z nt-czech udělali na webu třeba nějakej soupis fans a bylo by Smile .. No jako Pauline, to ja kapitola sama o sobě.. se nacpe všude.. Myslím že v našem Bravu se to objeví v příštím čísle, Popcorn by měl mít nějakou reportáž.. možná nějakej vymyšlenej rozhovor v Sweeeet 17 Very Happy a pak ta reportáž na Óčku.. prostě naše media no :|

Jej ty umíš weby Very Happy Twe tak se dej do FC a já bych ti pomohla Very Happy bych chtěla mit twe nějakej web s NT..mam jen o LF,ae tam mě to 2×nebaví a navic se ted zabivam vetsinou NT Very Happy Sice je fakt ze by to stacilo aby holky udelali nejakej list,ale tk zase by to nebylo tak vyrazny jako určitá adresa atd..prostě krasnej nazev nevadatan-fanklub.cz Very Happy Ale toho se asik ani nedožijem Sad
Jestli se nacpe ta pind_a do nějakého klipu s NT tak jedu do FR a najdu si jí! Very Happy Tk už se těším na new bravo,je fakt že stěma našima 6 redaktorama nato nemohly stačit udělat reportáž do tohodle čisla,nejvíc se dá důvěřovat Očku,Sweet nhoo otom fakt nemluvim Very Happy a Popcorn ..naty sem zvědavá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Petrushka
Band Lover
Band Lover
Petrushka


Female
Poeet p?íspivku : 195
Age : 30
Bydliště : Tišnov (Brno)
Registration date : 05. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 8:48 pm

Marti.Kaulitz napsal:
Jej ty umíš weby Very Happy Twe tak se dej do FC a já bych ti pomohla Very Happy bych chtěla mit twe nějakej web s NT..mam jen o LF,ae tam mě to 2×nebaví a navic se ted zabivam vetsinou NT Very Happy Sice je fakt ze by to stacilo aby holky udelali nejakej list,ale tk zase by to nebylo tak vyrazny jako určitá adresa atd..prostě krasnej nazev nevadatan-fanklub.cz Very Happy Ale toho se asik ani nedožijem Sad
Jestli se nacpe ta pind_a do nějakého klipu s NT tak jedu do FR a najdu si jí! Very Happy Tk už se těším na new bravo,je fakt že stěma našima 6 redaktorama nato nemohly stačit udělat reportáž do tohodle čisla,nejvíc se dá důvěřovat Očku,Sweet nhoo otom fakt nemluvim Very Happy a Popcorn ..naty sem zvědavá Very Happy

No já už měla o NT web.. nevada-tan.darmy.net (hej až teď sem si všimla že mám v galerii přes 11k zobrazení Very Happy a to sem ji nikde nešířila.. dobrýý Very Happy:D ).. chvíli to jelo jenže pak přes prázdniny sem na to neměla čas a teď už nějak vůbec.. Jako já nevím, ten fanklub by šel, žj, ale bylo by dobrý kdyby nás bylo třeba víc.. nee jako nějak zas moc mega, ale třeba tři bo tak Smile
Tak fajn Very Happy dyžtak řekni a já pojedu s tebou, aby dostala za všechno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 8:55 pm

Petrushka napsal:
Marti.Kaulitz napsal:
Jej ty umíš weby Very Happy Twe tak se dej do FC a já bych ti pomohla Very Happy bych chtěla mit twe nějakej web s NT..mam jen o LF,ae tam mě to 2×nebaví a navic se ted zabivam vetsinou NT Very Happy Sice je fakt ze by to stacilo aby holky udelali nejakej list,ale tk zase by to nebylo tak vyrazny jako určitá adresa atd..prostě krasnej nazev nevadatan-fanklub.cz Very Happy Ale toho se asik ani nedožijem Sad
Jestli se nacpe ta pind_a do nějakého klipu s NT tak jedu do FR a najdu si jí! Very Happy Tk už se těším na new bravo,je fakt že stěma našima 6 redaktorama nato nemohly stačit udělat reportáž do tohodle čisla,nejvíc se dá důvěřovat Očku,Sweet nhoo otom fakt nemluvim Very Happy a Popcorn ..naty sem zvědavá Very Happy

No já už měla o NT web.. nevada-tan.darmy.net (hej až teď sem si všimla že mám v galerii přes 11k zobrazení Very Happy a to sem ji nikde nešířila.. dobrýý Very Happy:D ).. chvíli to jelo jenže pak přes prázdniny sem na to neměla čas a teď už nějak vůbec.. Jako já nevím, ten fanklub by šel, žj, ale bylo by dobrý kdyby nás bylo třeba víc.. nee jako nějak zas moc mega, ale třeba tři bo tak Smile
Tak fajn Very Happy dyžtak řekni a já pojedu s tebou, aby dostala za všechno Very Happy

Jééj je škoda toho webu,byl moc peknej!;-)Twe tolik zobrazení naty galerii fakt supr;-) já sem si troufla jen na galerii a jeste kevsemu neumim zmenit design:-(ale tk se mi pekne rozjizdi zobrazemíVery Happy
Určitě by se někdo našel kdo by se přidal...a aspon bychom si šplhli u NT,a třeba bychom mohly s NIKTour zajistit různy zajezdy atd...by bylo prostě BEST Very Happy
oki tak stebou počítám a uděláme osobní přepadovku u Puliny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Petrushka
Band Lover
Band Lover
Petrushka


Female
Poeet p?íspivku : 195
Age : 30
Bydliště : Tišnov (Brno)
Registration date : 05. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:03 pm

Marti.Kaulitz napsal:
ééj je škoda toho webu,byl moc peknej!;-)Twe tolik zobrazení naty galerii fakt supr;-) já sem si troufla jen na galerii a jeste kevsemu neumim zmenit design:-(ale tk se mi pekne rozjizdi zobrazemíVery Happy
Určitě by se někdo našel kdo by se přidal...a aspon bychom si šplhli u NT,a třeba bychom mohly s NIKTour zajistit různy zajezdy atd...by bylo prostě BEST Very Happy
oki tak stebou počítám a uděláme osobní přepadovku u Puliny Very Happy

Ou, díky Smile není tvoje galerie náááhodou nevada-tan.xf.cz? Se to totiž taky pěkně rozjíždí.. no ono ty desingy tam sou krapet složitější, já se v tom pak raději už nehrabala Very Happy Já myslím že třeba holky z nt-czech by do toho šli taky.. ono stačí mít pevnou základnu a pak se jen snažit, snažit a byli by sme lepší než nějaká Pauline s blbou Francií.. no ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:07 pm

Petrushka napsal:
Marti.Kaulitz napsal:
ééj je škoda toho webu,byl moc peknej!;-)Twe tolik zobrazení naty galerii fakt supr;-) já sem si troufla jen na galerii a jeste kevsemu neumim zmenit design:-(ale tk se mi pekne rozjizdi zobrazemíVery Happy
Určitě by se někdo našel kdo by se přidal...a aspon bychom si šplhli u NT,a třeba bychom mohly s NIKTour zajistit různy zajezdy atd...by bylo prostě BEST Very Happy
oki tak stebou počítám a uděláme osobní přepadovku u Puliny Very Happy

Ou, díky Smile není tvoje galerie náááhodou nevada-tan.xf.cz? Se to totiž taky pěkně rozjíždí.. no ono ty desingy tam sou krapet složitější, já se v tom pak raději už nehrabala Very Happy Já myslím že třeba holky z nt-czech by do toho šli taky.. ono stačí mít pevnou základnu a pak se jen snažit, snažit a byli by sme lepší než nějaká Pauline s blbou Francií.. no ne? Very Happy

Heh jj to jest moje Very Happy Jako stim designem natech galerii je to fakt opruz ja sem pokazdy ratsi vratila nastaveni Very Happy Jn holky z nt-czech by mohly souhlasit,tk pokud bychom se snažili což my dokážeme tak dáme pitomou Francii raz dva!Budou čumět Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:08 pm

Marti.Kaulitz napsal:
Nat_NT napsal:
omlouvám se, ale on ten foťák jaksi zaostřil na ty prsty Very Happy, který sou mimochodem Marti.Kaulitz Very Happy

sunny

26.9.07 Praha - Stránka 2 8415244-21234694

Twe ty to taky musis vsude voslyt ze sou moje Very Happy


sa nehanbíš davat tvoje ruky do zaberu:-D nho ako co to má znamenat lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:13 pm

LoLa napsal:


sa nehanbíš davat tvoje ruky do zaberu:-D nho ako co to má znamenat lol!

Já otom nevěděla nhoo Very Happy Však příště jí dotoho záběru dám celou hlavu! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:19 pm

Marti.Kaulitz napsal:


Já otom nevěděla nhoo Very Happy Však příště jí dotoho záběru dám celou hlavu! Very Happy Very Happy

nho dobre je ti odpustene ale s tim ze nabuduce tam tu hlavu musíš dat:D Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:23 pm

LoLa napsal:


nho dobre je ti odpustene ale s tim ze nabuduce tam tu hlavu musíš dat:D Cool

Oki dám Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:57 pm

Marti.Kaulitz napsal:


Oki dám Very Happy Very Happy

tak to som rada Laughing Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 9:59 pm

LoLa napsal:


tak to som rada Laughing Smile

Nezklamu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 10:07 pm

Marti.Kaulitz napsal:


Nezklamu Very Happy

Tak to dúfam ja a celé Slovensko:-D cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 10:11 pm

LoLa napsal:

Tak to dúfam ja a celé Slovensko:-D cheers
Jezis cele Slovensko ratsi spis vynech Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 10:13 pm

Marti.Kaulitz napsal:

Jezis cele Slovensko ratsi spis vynech Very Happy

prečo??? afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 10:25 pm

LoLa napsal:


prečo??? afro
Co když sklamu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 10:38 pm

Marti.Kaulitz napsal:
Petrushka napsal:
citace :
Jaaj rodiče to je největší peklo Very Happy Ikdyz Brno je dost daleko no,mohly by udělat více konců po Čr a nebo aspon autogramiady jako v DE,by bylo hustý Very Happy ...

Ty budeš asi z Prahy, viď? Very Happy No jako ty autogramiády.. to by bylo upo nej hustý Very Happy stačilo by Praha - Brno - Ostrava.. myslím že by byli šťastní všichni Very Happy :heart:

Nn,já jsem bohužel ze zapadákova jménem Trutnov :| Ratsi bych byla Prazanka,ty to maj vse vetsinou nejbliz...Twe ale už se těším na další konc...už aby měli new termín na webu Very Happy
joo, já to mám prostě nejlepší Very Happy 26.9.07 Praha - Stránka 2 216968 26.9.07 Praha - Stránka 2 938779 26.9.07 Praha - Stránka 2 660258 26.9.07 Praha - Stránka 2 84368
Návrat nahoru Goto down
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 10:41 pm

Nat_NT napsal:
Marti.Kaulitz napsal:
Petrushka napsal:
citace :
Jaaj rodiče to je největší peklo Very Happy Ikdyz Brno je dost daleko no,mohly by udělat více konců po Čr a nebo aspon autogramiady jako v DE,by bylo hustý Very Happy ...

Ty budeš asi z Prahy, viď? Very Happy No jako ty autogramiády.. to by bylo upo nej hustý Very Happy stačilo by Praha - Brno - Ostrava.. myslím že by byli šťastní všichni Very Happy :heart:

Nn,já jsem bohužel ze zapadákova jménem Trutnov :| Ratsi bych byla Prazanka,ty to maj vse vetsinou nejbliz...Twe ale už se těším na další konc...už aby měli new termín na webu Very Happy
joo, já to mám prostě nejlepší Very Happy 26.9.07 Praha - Stránka 2 216968 26.9.07 Praha - Stránka 2 938779 26.9.07 Praha - Stránka 2 660258 26.9.07 Praha - Stránka 2 84368

Pootvoro Very Happy Se ktobě nastěhuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 11:02 pm

Marti.Kaulitz napsal:

Co když sklamu Very Happy
Ale kdeeee Laughing ty nikdy lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 11:08 pm

heh Very Happy no to teda nvim kam Suspect scratch 26.9.07 Praha - Stránka 2 84368
Návrat nahoru Goto down
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 11:15 pm

LoLa napsal:

Ale kdeeee Laughing ty nikdy lol!
by ses divila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 11:15 pm

Nat_NT napsal:
heh Very Happy no to teda nvim kam Suspect scratch 26.9.07 Praha - Stránka 2 84368

něco se snad najde né? Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LoLa
Band Lover
Band Lover
LoLa


Female
Poeet p?íspivku : 257
Age : 31
Bydliště : Senec-Bratislava
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 11:17 pm



ale na teba je spolahnutie queen lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-band.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 EmptySat Oct 06, 2007 11:19 pm

LoLa napsal:


ale na teba je spolahnutie queen lol!

Jéé tak to díky že ták věříš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Sponsored content





26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26.9.07 Praha   26.9.07 Praha - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
26.9.07 Praha
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik :: Live-
Přejdi na: