Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kterej song měl být vydán jako singl?

Goto down 
+10
fleurinka24
Domucha.R
Lenne
Carol
DarkVerisek
natalk_a
miška
*CuCiNkA*
Nat_NT
Edie
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyTue Feb 12, 2008 7:48 pm

Který song (kromě singlů) byste bejvali vydali jako singl na místě skupiny?

Podle mě se měl vydat jako první (!) singl Niemand hört dich. Ten song prostě definuje Panik/Nevada Tan. Má originální melodii a zajímavej text. Ještě k tomu videoklip o vraždící holce a mohl to bejt perfektní hit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyTue Feb 12, 2008 8:08 pm

Edie napsal:
Který song (kromě singlů) byste bejvali vydali jako singl na místě skupiny?

Podle mě se měl vydat jako první (!) singl Niemand hört dich. Ten song prostě definuje Panik/Nevada Tan. Má originální melodii a zajímavej text. Ještě k tomu videoklip o vraždící holce a mohl to bejt perfektní hit.
no přesně... vždycky když to poslouchám, dám si to úplně nejvíc nahlas a představuju si, jak by ten klip vypadal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyTue Feb 12, 2008 11:06 pm

Se měli vybodnout na Revolution, NHD má podle mě mnohem víc do sebe a byl by to ideální 1.singl...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
*CuCiNkA*
Band Lover
Band Lover
*CuCiNkA*


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 32
Bydliště : Lampertice u Trutnova
Registration date : 05. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyWed Feb 13, 2008 12:42 am

Edie napsal:
Se měli vybodnout na Revolution, NHD má podle mě mnohem víc do sebe a byl by to ideální 1.singl...

Jooo noo....ten by byl nejlepší..ta písnička je taková chytlavá xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-timo-tan.blog.cz
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyWed Feb 13, 2008 10:59 pm

souhlasim taky Razz packo
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Feb 18, 2008 2:07 pm

jako Revolution.. no.. mě to taky hned napoprvý nechytlo, ale právě když jsem slyšela NHD tak sem si koupila CD a tak.. pstě se na první singl Revolution nehodí, mno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Feb 18, 2008 3:42 pm

tak já budu černá ovce rodiny, a říkám že Revolution je jako singl dobrá Laughing pravě ji sem slyšela jako první a chytla mě hned Razz
Návrat nahoru Goto down
DarkVerisek
Band Lover
Band Lover
DarkVerisek


Female
Poeet p?íspivku : 145
Age : 32
Bydliště : Jeseník
Registration date : 22. 11. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Feb 18, 2008 9:08 pm

no tak u mě to bylo tak, že jsem první slyšela Revolucion a viděl Neustart..ale ani jedna mě nějak nezaujala...až sem si pak od kámošky vzala ty ostatní tak mě uchvátilo Echo....to je prostě moje písnička love
Návrat nahoru Goto down
Carol
Nováček
Nováček
Carol


Female
Poeet p?íspivku : 15
Age : 31
Bydliště : Rudná u Prahy
Registration date : 23. 01. 08

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyTue Feb 19, 2008 10:43 am

já jsem taky poprvý slyšela Revolution a pak Ein neuer Tag....
Návrat nahoru Goto down
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySat Feb 23, 2008 12:53 pm

Já jsem taky prvně slyšela Revolution a chytlo mě to Very Happy ,jinak mojí nejoblíbenější z prvního alba je Positiv,ale myslim ,že by to asi nechytlo tolik lidí jako třeba Revolution nebo Vorbei Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySat Feb 23, 2008 2:46 pm

já nejdřív tušim slyšela Revolution, ae vůbec jsem nereagovala a pak jsem jednou zhledla Neustart a potom už to jelo..... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySat Feb 23, 2008 2:50 pm

ja poprvy slysela revolution, ale nijak zvlast se mi to nelibilo. proste jen dalsi kapela... ale pak sem si stahla so wie du a to me dostalo. ale myslim ze jako prvni singl by se nejvic hodilo neimand hört dich. nevim, ta pisnicka podle me vystihuje vsechno...
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySat Feb 23, 2008 3:24 pm

já myslim, že na NHD bysme se shodly Very Happy tky si ale myslim, že měl být první....vlastně e tak i jmenovalo Cd.....
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySat Feb 23, 2008 3:51 pm

to je ale mozna duvod proc ho nevydali. protoze u vetsiny popovejch interpretu (pokud se tomu interpret vubec da rikat) je vzdycky prvnim singlem pisnicka podle ktery se menuje deska. alespon k necemu ty manazeri byli, chteli je proste odlisit od ostatnich kapel...
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySat Feb 23, 2008 4:27 pm

fleurinka24 napsal:
to je ale mozna duvod proc ho nevydali. protoze u vetsiny popovejch interpretu (pokud se tomu interpret vubec da rikat) je vzdycky prvnim singlem pisnicka podle ktery se menuje deska. alespon k necemu ty manazeri byli, chteli je proste odlisit od ostatnich kapel...

to je taky fakt Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySat Feb 23, 2008 7:09 pm

Lenne napsal:
Já jsem taky prvně slyšela Revolution a chytlo mě to Very Happy ,jinak mojí nejoblíbenější z prvního alba je Positiv,ale myslim ,že by to asi nechytlo tolik lidí jako třeba Revolution nebo Vorbei Rolling Eyes
no já mám ráda Positiv, ale problém je, že neni na 1. desce:D takže sem o ní celý ty 4 měsíce až do konzertu nevěděla Laughing


Naposledy upravil Nat_NT dne Mon Mar 03, 2008 9:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySun Feb 24, 2008 12:07 am

Positiv je taky pěkná, ale nepůsobí na mě textem a melodií tak silně jako Niemand hört dich. A jinak z novýho alba by bylo fajn, kdyby natočili nějakej zajímavej klip k "Wegweiser".
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySun Feb 24, 2008 1:15 pm

Edie napsal:
Positiv je taky pěkná, ale nepůsobí na mě textem a melodií tak silně jako Niemand hört dich. A jinak z novýho alba by bylo fajn, kdyby natočili nějakej zajímavej klip k "Wegweiser".

jj to by mohlo být pěkné Very Happy Twisted Evil love
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySun Feb 24, 2008 1:18 pm

no mohlo by, ale zalezi jak to pojmou... taky by se to nemuselo vydarit. je to vzdycky bud a nebo... Smile Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptySun Feb 24, 2008 6:04 pm

ae řekla bych, že tenhle risk by byl zisk Very Happy Twisted Evil Laughing Panik love
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Mar 03, 2008 12:56 pm

fleurinka24 napsal:
no mohlo by, ale zalezi jak to pojmou... taky by se to nemuselo vydarit. je to vzdycky bud a nebo... Smile Laughing

Tak nemusí se to vydařit nikdy...ani WWDT se nemuselo vydařit...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Mar 03, 2008 7:36 pm

ae protože to jsou naši klucí,tk se jim to co?POVEDLO! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Panik love love love
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Mar 03, 2008 9:48 pm

Domucha.R napsal:
ae řekla bych, že tenhle risk by byl zisk Very Happy Twisted Evil Laughing Panik love
přesně, taky si myslim..
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Mar 03, 2008 9:49 pm

Edie napsal:
Positiv je taky pěkná, ale nepůsobí na mě textem a melodií tak silně jako Niemand hört dich. A jinak z novýho alba by bylo fajn, kdyby natočili nějakej zajímavej klip k "Wegweiser".
to jo, Positiv mi přijde spíš jako taková rocková oddechovka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? EmptyMon Mar 03, 2008 10:30 pm

Nat_NT napsal:
Edie napsal:
Positiv je taky pěkná, ale nepůsobí na mě textem a melodií tak silně jako Niemand hört dich. A jinak z novýho alba by bylo fajn, kdyby natočili nějakej zajímavej klip k "Wegweiser".
to jo, Positiv mi přijde spíš jako taková rocková oddechovka Very Happy


rocková oddechovka?to slyšim poprvý Very Happy ae zajímavé Very Happy to si budu pamatovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kterej song měl být vydán jako singl? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kterej song měl být vydán jako singl?   Kterej song měl být vydán jako singl? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kterej song měl být vydán jako singl?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Samy Deluxe
» fotky z koncertu Halberg Open Air 2007...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik :: Music-
Přejdi na: