Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vaše přezdívky?

Goto down 
+18
baby.bonk
Domucha.R
acca
*CuCiNkA*
MarQet
Nat_NT
Andy001
DarkVerisek
Markét
Samanach
Miki
Marti.Kaulitz
Lenne
fleurinka24
natalk_a
miška
LosAdlos
Edie
22 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Nov 25, 2007 2:15 pm

Odkud máte svoje nicky (přezdívky) tady ve fóru?

Je jsem se teda nepojmenovana po tý Edie ze zoufalejch manželek, jak si někteří myslě myslí...ale podle Edie Sedgwick - múzy Andyho Warhola...ta osoba mě prostě faścinovala...o ní byl film Warholka (ale ve skutečnosti byla jiná než ve filmu)

tak a teď vy...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
LosAdlos
Band Lover
Band Lover
LosAdlos


Female
Poeet p?íspivku : 129
Age : 31
Bydliště : Ch(l)ebík
Registration date : 06. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Nov 25, 2007 2:34 pm

No já původně měla být LosDalmatinos z nějakýho plakátu to mam, ale vůbec mi nepřišel ten mail, tak sem si udělala LosAdlos:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.blbs.blog.cz
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Nov 25, 2007 9:58 pm

takže já sem se pojmenovala podle svýho jména:Míša,jo a miška je moje přezdívka na icq,jinak ve škole mi říkaj STREJDA,protože moje příjmení je bohužel Strejcová:-( Mad packo
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Nov 25, 2007 10:52 pm

no já to mám taky podle svýho jména.. Laughing

miška: my máme ve třídě kluka co se jmenuje strejček Laughing
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Nov 25, 2007 11:53 pm

tak když už jsme u přezdívek... fleurinka24... hodně lidí mě podezřívalo že to mám z HP, protože jsem bejvalej Potter fanatik, ale Fleur nesnášim, takže to podle toho není. měla to někde kdesi napsáno pétra páchová nebo jak se jmenovala ta holka z první superstar. no a nějak se mi to líbilo tak sem za to hodila 24 páč jsem se 24. narodila a bylo to Very Happy toť celá záhada Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyMon Nov 26, 2007 11:09 am

Já ji mám podle jména takže nic originálního No
Návrat nahoru Goto down
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyMon Nov 26, 2007 6:48 pm

Taky svůj nick mám z části podle jména no a od začátku kariery Tokio Hotel v DE můj nick zní Marti.Kaulitz a nikdy se nezměni DE Docela se divím že mi tak dlouhou dobu ještě vydržel lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Miki
Nováček
Nováček
Miki


Female
Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Německo,Hamburk :D
Registration date : 24. 11. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyMon Nov 26, 2007 8:16 pm

Edie napsal:
Odkud máte svoje nicky (přezdívky) tady ve fóru?

Je jsem se teda nepojmenovana po tý Edie ze zoufalejch manželek, jak si někteří myslě myslí...ale podle Edie Sedgwick - múzy Andyho Warhola...ta osoba mě prostě faścinovala...o ní byl film Warholka (ale ve skutečnosti byla jiná než ve filmu)

tak a teď vy...
Tk u mě je to složitější já mám na chatu vlnatka a mejl mam vlnatka krvava což je mšice tže to mam podle toho pač jsme se o tom učili v přírodovědě.No a Miki?Hmm složitější otázka mohla jsem si dál vlnatka ale napadlo mě Miki ani nevim proč Wall
Návrat nahoru Goto down
Samanach
Band Lover
Band Lover
Samanach


Female
Poeet p?íspivku : 131
Age : 32
Bydliště : Praha
Registration date : 26. 11. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyTue Nov 27, 2007 8:49 am

já vlastně ani nevím jak jsem na tu přezdívku přišla....ale mám jí skoro všude tak jsem si na ní už zvikla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Markét
Nováček
Nováček
Markét


Female
Poeet p?íspivku : 31
Age : 33
Registration date : 09. 12. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Dec 09, 2007 3:30 pm

Tak já to mám podle jména ... Cool Laughing
Návrat nahoru Goto down
DarkVerisek
Band Lover
Band Lover
DarkVerisek


Female
Poeet p?íspivku : 145
Age : 32
Bydliště : Jeseník
Registration date : 22. 11. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Dec 09, 2007 4:38 pm

mno tak já ani nevím, jak to vzniklo...teda ta druhá část je podle jména(Verča), ale Dark...mno nevim..nějak mě to napadlo no.....
Návrat nahoru Goto down
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySat Dec 22, 2007 1:00 am

mno takže mě lidi říkaj Andy...podle mýho jména...Jinak mi někdy kámoši říkaj wirny...pže sme jednou hráli ještě s nějakýma klukama basket....teď ne mě jeden místo wernere zakřičel wirny od tý doby mi tak říkaj (ale nelíbí se mi tak mi tak říkat nemusíte Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyMon Feb 11, 2008 11:09 pm

já taky ze svýho jména packo
Návrat nahoru Goto down
MarQet
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 31
Age : 37
Bydliště : Malá Skála
Registration date : 07. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Vaše přezdívky   Vaše přezdívky? EmptyWed Feb 13, 2008 2:45 pm

Já mám tu svou taky ze svého jména, ale jinak mi můžete říkat Brzdo, jsem ji získala poměrně nedávno, když jsem všechny zdržovala na laborkách z analytiky, všichni to už měli, náš docent, jeho doktorand a laborantka už chtěli na oběd a já je tam zdržovala, protože já mám na všechno vždycky dost času, takže...Brzda, těší mě tongue
Návrat nahoru Goto down
*CuCiNkA*
Band Lover
Band Lover
*CuCiNkA*


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 32
Bydliště : Lampertice u Trutnova
Registration date : 05. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyWed Feb 13, 2008 3:28 pm

Tak m oje je taky podle jména..!!Vymslela to moje spolubydlící na intru hned první den co jsme tam byli a od tý doby mi nikdo jinak neřekne a když mi někdo řekne Lucko,tak jeden spolužák prohlásí že je to divný když mi říkaj Lucko...Jinak sem taky Cucka,Cicinka nebo mi taky říkaj Cucflek,cucilíníček nebo cucáček... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-timo-tan.blog.cz
acca
Nováček
Nováček



Male
Poeet p?íspivku : 13
Age : 37
Registration date : 13. 02. 08

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: vaše přezdívky   Vaše přezdívky? EmptyMon Feb 25, 2008 5:48 pm

Můj Nick je z mého druhého neoficiálního jména... Zdenek S. Accavaria a proto zkráceně Acca Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyTue Feb 26, 2008 8:36 am

ehm mno......DŘÍV jsem byla mega blázen do us5(nesmějte se mi,já vim Very Happy )a tak místo Dominika jsem tam dala Domucha a kvůli Richiemu(ano tomu přeslazenýmu slaďouškovi) .R..... Very Happy no a něják se mi to nechtělo měnit...... lol! tk kdybych to měla měnit, tk by tam teď asi bylo Domucha.P(Pan!k) nebo Domucha.DL(David,Linke)no tk odufám, že jste se pobavily nad mojí přezdívkou lol! Very Happy jocolor
Návrat nahoru Goto down
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyTue Feb 26, 2008 4:17 pm

Domucha.R napsal:
ehm mno......DŘÍV jsem byla mega blázen do us5(nesmějte se mi,já vim Very Happy )a tak místo Dominika jsem tam dala Domucha a kvůli Richiemu(ano tomu přeslazenýmu slaďouškovi) .R..... Very Happy no a něják se mi to nechtělo měnit...... lol! tk kdybych to měla měnit, tk by tam teď asi bylo Domucha.P(Pan!k) nebo Domucha.DL(David,Linke)no tk odufám, že jste se pobavily nad mojí přezdívkou lol! Very Happy jocolor

já tě tak lituju lol!
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyTue Feb 26, 2008 6:32 pm

natalk_a napsal:
Domucha.R napsal:
ehm mno......DŘÍV jsem byla mega blázen do us5(nesmějte se mi,já vim Very Happy )a tak místo Dominika jsem tam dala Domucha a kvůli Richiemu(ano tomu přeslazenýmu slaďouškovi) .R..... Very Happy no a něják se mi to nechtělo měnit...... lol! tk kdybych to měla měnit, tk by tam teď asi bylo Domucha.P(Pan!k) nebo Domucha.DL(David,Linke)no tk odufám, že jste se pobavily nad mojí přezdívkou lol! Very Happy jocolor

já tě tak lituju lol!

tk co naděláš Very Happy každý máme nějákou minulost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
baby.bonk
Nevada Fan
Nevada Fan
baby.bonk


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 31
Bydliště : Praha 4
Registration date : 01. 03. 08

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyTue Mar 04, 2008 11:28 pm

Domucha.R napsal:
ehm mno......DŘÍV jsem byla mega blázen do us5(nesmějte se mi,já vim Very Happy )a tak místo Dominika jsem tam dala Domucha a kvůli Richiemu(ano tomu přeslazenýmu slaďouškovi) .R..... Very Happy no a něják se mi to nechtělo měnit...... lol! tk kdybych to měla měnit, tk by tam teď asi bylo Domucha.P(Pan!k) nebo Domucha.DL(David,Linke)no tk odufám, že jste se pobavily nad mojí přezdívkou lol! Very Happy jocolor

mnoo tak docela jo...ale ne tak moc..Very Happy znám eště horší..každej si prožil svíVery Happy pig ..a moje přezdívka je baby to si tak říkame s kámoškou a jje to z jedny písničky od Chinaski kterou máám ráda...a to bonk to je zase asi jasný...kvuly davíí prtž je to muj miláček...love Embarassed Smile Panik
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-nt.blog.cz
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyFri Jul 11, 2008 8:43 pm

Jelikoš se menuju Michaela tak mi začali ve třídě říkat myšičko a to sem upa nesnášela a tak mi potom začali říkat myšáku...mno a už mi to tak nějak zůstalo Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySat Jul 12, 2008 2:29 pm

myšičko myš....pojď ke mě blíž Very Happy ne promiň hug no holky....co mi to děláte....další Myška.....ach jo Very Happy Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Jul 13, 2008 9:46 am

nepudu kocourku nebo mě sníš Laughing ..ne pohoda..jednou za čas se to dá přežít Laughing Laughing Laughing Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
verenka
Band Lover
Band Lover
verenka


Female
Poeet p?íspivku : 142
Age : 31
Bydliště : Milotice u Kyjova
Registration date : 23. 04. 08

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptyWed Jul 16, 2008 1:00 pm

tak jako já tady mam verenka...nevim proč sem to v té době nějak neřešila a ostatní přesmyčky jména veronika byli obsazené.....jinak jsem všude jako Tear.I.M nebo Tear.....taky nevim proč le líbí se mi slovo slza
Jinak mi ještě říkaj Koňu bo Kubo a nebo takyVéééršo-tak mi říká tatínek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.emo-prinzess.blog.cz
kristulka
Band Lover
Band Lover
kristulka


Female
Poeet p?íspivku : 297
Age : 30
Bydliště : BRUNTAL
Registration date : 18. 11. 08

Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? EmptySun Feb 15, 2009 2:10 am

moji přezdivku jsem si vybrala jednoduše.kristulko mi řika babička s dědou.
Návrat nahoru Goto down
http://kristulcinblogisek.blog.cz/
Sponsored content





Vaše přezdívky? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše přezdívky?   Vaše přezdívky? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše přezdívky?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik Fan Area :: All about you-
Přejdi na: