Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...

Goto down 
+16
MarQet
LosAdlos
Marti.Kaulitz
@dis
Nat_NT
TerryxTimo
Petush
natalk_a
Makušinka
Paji.cz
Teresa
Sád'ulka =*
ldj4u
Niki
SPxGIRL
Edie
20 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyMon Oct 15, 2007 11:35 pm

Ano, přesně tak. Nevada Tan souhlasí s rozhovorem přes net s nevadatan.cz.
Otázky, které jim pošleme nám zodpoví a pošlou až jim skončí turné, což je přibližně za měsíc. Do té doby sem do téhle sekce můžete psát, co vás zajímá a co byste od nich chtěly vědět.

S Otherside pak vybereme ty nejlepší (resp. ty nejsmysluplnější) a ty jim potom pošleme. Prosím piště sem jen ty otázky! Pokud máte nějaké dotazy na nás, pište do sekce Help nebo nám napiště soukromou zprávu...
Nevada Tan
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
SPxGIRL
Nováček
Nováček
SPxGIRL


Female
Poeet p?íspivku : 21
Age : 32
Bydliště : Uherský Brod
Registration date : 06. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 7:20 am

tak já se samozřejmě chci zeptat jestli k nám ještě někdy přijedou Very Happy

a taky kdy začnou nahrávat nové cd
-------------------------------------------------------------------------------------
a jinak mě už nic nenapadá Wink
Návrat nahoru Goto down
Niki
Nováček
Nováček
Niki


Female
Poeet p?íspivku : 19
Age : 33
Bydliště : Ostrava
Registration date : 07. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 11:11 am

Mě by také zajímalo:
1)zda uvažují o návratu do ČR,ale třeba i do jiných nebo jiného města než Prahy? Question
2) jestli se jim koncert alespoň trochu líbil
3) a zda je potěšili dárky,které jim dál off.street team(myspace.com) a jestli třeba někdy Tima uvidíme s naší čepkou Cool

Jinak,že jim děkujeme a koncert byl vážně povedený a mohl by se,co nejdříve opakovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bestgrupe.blog.cz
ldj4u
Band Lover
Band Lover
ldj4u


Female
Poeet p?íspivku : 447
Age : 33
Bydliště : Zlín
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 4:01 pm

a jak naschval me zadne otazky nenapadaji! Wall Laughing

nooo treba bych mohla neco vypotit...ehm napadlo me..docela by me zajimalo jestli jim nevadi to srovnavani s TH..a jak kluky berou,jestli se s nima bavi a bla bla bla...no a samozrejme se priklanim k otazkam vise uvedenym ohledne konciku v ČR... cheers
Návrat nahoru Goto down
Sád'ulka =*
Nováček
Nováček
Sád'ulka =*


Female
Poeet p?íspivku : 2
Age : 31
Bydliště : Tunrov x( prdel sveta
Registration date : 16. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Hallo Nevada tan =o*   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 4:05 pm

Hallo Nevada Tan
Chtela bych se zeptat,jak se klukm z nevada Tan libil koncert v Praze Smile potom bych jim chtela podekovat za to ze k nam vubec prijely a za to ze ten koncert jsem si moooc uzila Listen jejich hudba je proste super...jsou lepsi nez Tokio Hotel,pak bych se chtela Frankyho zeptat jestli je pravda ze ma pritelkyni...v pripade ze ano,tak mu preju at mu to s ni vyjde....ale i presto jestli pritelkyni ma tak se prosim nemeni.... Nevada Tan Jinak vsem klukm z NT preju hdopne pstesti a mnoho krasnych zazitku z koncertu a brzky navrat Do CR....DANKE Nevada Tan :heart: Sandra blog: www.thebestnt.blog.cz
Návrat nahoru Goto down
http://www.thebestnt.blog.cz
Teresa
Nováček
Nováček
Teresa


Female
Poeet p?íspivku : 3
Age : 30
Bydliště : Prag
Registration date : 07. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 4:17 pm

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... 217644 Aaa zrovna hrajou na Óčko.tv písničku Vorbei! To je užasná shoda náhod. Mno, ale tak určitě je skvělý, že kluci jsou ochotní, nám zodpovědět pár otázek. Mě by každopádně zajímalo jestli udělaj nějaký další koncert v ČR. Už jsem se ptala jednoho chlápka z jejich týmu, ale je jasný, že vám každej řekne: ,,Určitě!" aby vás měl z krku. A taky by mě celkem zajímalo jak to mají se školou, jestli se z nich někdo chystá na vysokou a tak. Mno jinak zdravím všechny a mějte se krásně! Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... 48116Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... 659650
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-deutsch.blog.cz
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 4:42 pm

ldj4u napsal:
a jak naschval me zadne otazky nenapadaji! Wall Laughing

nooo treba bych mohla neco vypotit...ehm napadlo me..docela by me zajimalo jestli jim nevadi to srovnavani s TH..a jak kluky berou,jestli se s nima bavi a bla bla bla...no a samozrejme se priklanim k otazkam vise uvedenym ohledne konciku v ČR... cheers

to zrovna tuhle řikali, že tokio hotel potkali jednou na echu (předávání cen), ale že se s nima nebavili. Tima překvapilo, že je bill tak vysokej, protože mu v televizi vždycky připadal malej. A to srovnávání jim přijde nesmyslný, protože spolu nemaj nic společnýho, kromě toho, že to jsou kluci, že zpívaj německy a že jsou přibližně stejná věková kategorie...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 4:51 pm

Teresa napsal:
Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... 217644 Aaa zrovna hrajou na Óčko.tv písničku Vorbei! To je užasná shoda náhod. Mno, ale tak určitě je skvělý, že kluci jsou ochotní, nám zodpovědět pár otázek. Mě by každopádně zajímalo jestli udělaj nějaký další koncert v ČR. Už jsem se ptala jednoho chlápka z jejich týmu, ale je jasný, že vám každej řekne: ,,Určitě!" aby vás měl z krku. A taky by mě celkem zajímalo jak to mají se školou, jestli se z nich někdo chystá na vysokou a tak. Mno jinak zdravím všechny a mějte se krásně! Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... 48116Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... 659650

linke a franky oficiálně přijatý na vejšky jsou (popakademie v mannheimu a informatika v lüneburgu), ale jestli to hodlaj dodělat, to je dobrá otázka... Question

timo, david a jan by možná nejdřív potřebovali maturitu Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
ldj4u
Band Lover
Band Lover
ldj4u


Female
Poeet p?íspivku : 447
Age : 33
Bydliště : Zlín
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 5:40 pm

Edie napsal:
ldj4u napsal:
a jak naschval me zadne otazky nenapadaji! Wall Laughing

nooo treba bych mohla neco vypotit...ehm napadlo me..docela by me zajimalo jestli jim nevadi to srovnavani s TH..a jak kluky berou,jestli se s nima bavi a bla bla bla...no a samozrejme se priklanim k otazkam vise uvedenym ohledne konciku v ČR... cheers

to zrovna tuhle řikali, že tokio hotel potkali jednou na echu (předávání cen), ale že se s nima nebavili. Tima překvapilo, že je bill tak vysokej, protože mu v televizi vždycky připadal malej. A to srovnávání jim přijde nesmyslný, protože spolu nemaj nic společnýho, kromě toho, že to jsou kluci, že zpívaj německy a že jsou přibližně stejná věková kategorie...

oooh DANKE..a ted se citim menecenna,ptz moje otazka je na hovno.... scratch lol!
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 5:44 pm

já právě nevim no...já bych jim nerada posílala otázky, na který už často odpovídali...aby si třeba nemysleli, že jsme v čechách neinformovaní, ale pokud chceš, tak jí tam můžu dát ...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
ldj4u
Band Lover
Band Lover
ldj4u


Female
Poeet p?íspivku : 447
Age : 33
Bydliště : Zlín
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 5:47 pm

nene to je vpoho..je jasny ze pokud uz se vi odpoveed na nejakou otazku tak ze se jich nebudem ptat 100 x dokola!! Cool pohodka
Návrat nahoru Goto down
ldj4u
Band Lover
Band Lover
ldj4u


Female
Poeet p?íspivku : 447
Age : 33
Bydliště : Zlín
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 6:15 pm

heey uz me neco napadlo..upa inteligentni otazka.. lol!
chtela bych vedet jestli se klukum libily ceske holky?! smoke
ale oni beztak budou lhat a reknou ze jo stupid Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Paji.cz
Band Lover
Band Lover
Paji.cz


Female
Poeet p?íspivku : 123
Age : 31
Bydliště : Prag
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 8:38 pm

uhm takže nevim na co všechno kluci už odpovídali,ale napadaj mě tyhle otázky:
Z čeho máte opravdu velký strach? (myslim třeba jako jestli se někdo z nich bojí pavouků,hluboký vody atd...)
Je nějaká slavná osobnost,která se vám opravdu líbí a připadá vám sexy?
Ste lochtiví? Jestli ano,tak kde? /potřebný vědět ne : D /
Koho z kapely by ste zvolili za největší čuně? pig/prostě největší prase Twisted Evil/
Návrat nahoru Goto down
Makušinka
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 16. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Makušinka   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 8:52 pm

ahojky.Taže jak začít no.Tak určitě je to ta nej nej nej skupina co znám.sou fakt suprový.Tak a ted co bych jim chtěla vzkázat no.Takže chtěla bych jim řícz že sou prostě úplní borci a doufám že znovu přijedou do ČR.A ted janovi bych chtěla vzkázat,že je nej nej a že ho obdivu a,že i moje mamka ho má ráda :-).Frankovi bych chtěla popřát at mu to s Leo dlouho vydrží.jen tak dál a doufám,že vaše nová deska bude tak dobrá jako ta první.Jo a ještě se chcu zeptat jestli vaše DVD vyj de i v ČR protože přes internet mi to nejde obědnat a to mě naštvalo.Tak ahojky ste fakt suprový.
Nevada Tan
Návrat nahoru Goto down
http://havanky.blog.cz
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 9:03 pm

otázka od Jackienka, kterou omylem vložila do jiného fóra:
achojky
Jak jinek než pár dotěrných otazeček zplodila má hlavička
Takže libilo se v Česku???A co český holky??myslím že sme vcelku kočky ne???a neuvažuje se o koncertě jinde než v Praze pro většinu fanynek(aspoň myslím) je to daleko
Jinak doporučuju přečíst tvorbu Fans v povídkách některý sou vážně užasný a zaslouží ocenění Zatím papapapapaapa zlatka

a od Katrinky, terá ji taky dala jinam:
Ahojky Nevada Tan
Jáke se vam libi typy holek?Doufam že sjte si koncert v Česku užila a ják se vam libily holky?Vas koncert byl užasnej a už se tešim na další
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyTue Oct 16, 2007 9:57 pm

@ Makušinka: sorry, ale my budem posílat jen konkrétní otázky, protože kdybychom psaly od všech vzkazy, tak to bude tak dlouhý, že si to ani nepřečtou...

@Paji.cz: musim říct, že tvoje otázky jsou opravdu originální Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Petush
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Bydliště : Blava xD
Registration date : 17. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 10:56 am

tiež mám takú otázku .. teda nie ja, ale jedna z návštevníčok má otázku, že:
KDE SÚ PODĽA VÁS NAJ FANS, VŠíMATE SI TO?? Mišiak
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevadatan-sk.blog.cz
TerryxTimo
Band Lover
Band Lover
TerryxTimo


Female
Poeet p?íspivku : 213
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 07. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 11:56 am

Jééé tag já bych se teda taky zeptala ...

Ahojky Nevada Tan
Jag se vám líbilo v Praze?? A přijedete něgdy znova?? A jestli jo plánujete něco většího nebo zase do klubíků Smile je to lepší atmoška a bylo to prostě totálně super ... jo a dále se ke mě donesla jedna věc, tag bych se jen tag chtěla ověřit jestli je pravda, že T:mo chodil s nějakou 16letou češkou Smile

Jinag se mějte moc hezky, vaše hudba je skvělá a těšim se až vás zase něgdy uvidim, papa cheers
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 1:11 pm

holky, musim vás straašně moc pochválit Wink

no, já bych se zeptala kluků taky na konzík, jak se jim líbil, pak na tu školu, na CD a pak taky jestli už ví, na kterou písničku budou točit klip a kdy - nic jinýho mě nenapadlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 4:11 pm

a teď mě ještě napadlo - jestli jan nechce nechat kouření??? je to hnusný, a já nemám ráda kouřicí kluky... Razz Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Makušinka
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 16. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Makušinka   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 4:40 pm

Tak jo.Tak se chcu zeptat když jestli je pravda,že Jan odpálil bombu na školním parkovišti a jakj z toho měl problém?
Návrat nahoru Goto down
http://havanky.blog.cz
@dis
Nevada Fan
Nevada Fan
@dis


Female
Poeet p?íspivku : 82
Age : 31
Bydliště : tu ***** stejně neznáte xD
Registration date : 07. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 6:31 pm

Tak na to jak se jim u nás líbilo se ptát nebudu, pže ta otázka tu byla už často položená...

Takže bych se chtěla zeptat: Jestli měl Timo 3 dírky v uchu nebo jenom dvě a jestli měl propíchnutou tu bradu.
A další jestli se ještě někdy Franky a Jan oholí..??

Toť vše Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-tan-group.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 6:38 pm

Mě nenapadá nic inteligentního:D
Ale tak třeba to dáte do otázek pro NT...
Jestli by si David nechal někdy propíchnout jazyk,moc by mu pierc slušel Razz lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
LosAdlos
Band Lover
Band Lover
LosAdlos


Female
Poeet p?íspivku : 129
Age : 31
Bydliště : Ch(l)ebík
Registration date : 06. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 7:47 pm

njn tak já tu mam taky takou blbost, když spolu jezdí třeba po těch koncertech bo nahrávaj album, jestli se třebas taky nějak jako nehádaj
Návrat nahoru Goto down
http://www.blbs.blog.cz
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... EmptyWed Oct 17, 2007 7:57 pm

A taky jestli by nechtěli přijet o5 do ČR a udělat alespon hodinovou autogramiádu třeba v Praze bo tak... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
Sponsored content





Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...   Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Máte otázku? Nevada Tan vám jí zodpoví...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Blogy o Nevada Tan
» Hallo Nevada tamn =o*
» Co myslite kto je najkrajsi v Nevada Tan piste komentare!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik :: News-
Přejdi na: