Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 David a jeho vlasy :D

Goto down 
+19
Seli@
MarQet
Nat_NT
Domucha.R
DarkVerisek
Lenne
*CuCiNkA*
natalk_a
miška
Kristýna
Edie
tinka
Karl:čka
other side
EMILY
janula
Paji.cz
TerryxTimo
Marti.Kaulitz
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyTue Feb 26, 2008 11:06 pm

miška napsal:
jj,ten ručník mu chtěla kamarádka servat,ale on se nedal a začal německy,že to je jeho ručník a bránil si ho Laughing asi aby nenastyd.Sem slyšela,že prej ve Futuru dal náký holce trsátko a pak prej v šatně kopl do sloupu,nebo do něčeho a řek:"do háje(nebo doprdele) zase další trsátko a zrovna takový ošklivý holce)"prej ta holka byla náká smutná..........tohle mě docela udivilo Cool Shocked Rolling Eyes
hej tak to je tvrdý ,jestli je to pravda affraid
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyWed Feb 27, 2008 9:01 am

Lenne napsal:
miška napsal:
jj,ten ručník mu chtěla kamarádka servat,ale on se nedal a začal německy,že to je jeho ručník a bránil si ho Laughing asi aby nenastyd.Sem slyšela,že prej ve Futuru dal náký holce trsátko a pak prej v šatně kopl do sloupu,nebo do něčeho a řek:"do háje(nebo doprdele) zase další trsátko a zrovna takový ošklivý holce)"prej ta holka byla náká smutná..........tohle mě docela udivilo Cool Shocked Rolling Eyes
hej tak to je tvrdý ,jestli je to pravda affraid



jj Davídek se nezdá lol!
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyWed Feb 27, 2008 3:54 pm

miška napsal:
jj,ten ručník mu chtěla kamarádka servat,ale on se nedal a začal německy,že to je jeho ručník a bránil si ho Laughing asi aby nenastyd.Sem slyšela,že prej ve Futuru dal náký holce trsátko a pak prej v šatně kopl do sloupu,nebo do něčeho a řek:"do háje(nebo doprdele) zase další trsátko a zrovna takový ošklivý holce)"prej ta holka byla náká smutná..........tohle mě docela udivilo Cool Shocked Rolling Eyes
prosim tě.. to je ta největší blbost na světě!! Proč by to asi dělal..??
Návrat nahoru Goto down
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySat Mar 01, 2008 10:34 pm

To se řikalo na srazu,zeptej se někoho,kdo tam byl,myslim,že to takhle bylo,ale radši si to ověř....já totiž někdy mam výpadky Embarassed ,ale fakt to tam někdo řikal
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySun Mar 02, 2008 1:08 am

no jo, to si moh řikat kdokoliv, ale kdo to asi tak mohl vědět/vidět/slyšet??
Přijde mi to jako naprostá blbost...
znáš to, ne.. "jedna baba povídala.."
Návrat nahoru Goto down
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySun Mar 02, 2008 10:54 pm

prej to řekl ten nějakej člen z Blind A.,já nevim,taky mi to ale připadalo uhozený Question
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 12:33 pm

Je pravda, že to řiká hodně lidí a že se to diskutovalo na srazu. Věřim, že to někdo z Blind Angie mohl říct....ale že by to byla pravda, nevim...Třeba Blind Angie trochu záviděj Panik jejich úspěch kdo ví..
Ale teď...

Zpátky k tématu prosím: David a jeho vlasy!
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
MarQet
Nováček
Nováček



Female
Poeet p?íspivku : 31
Age : 37
Bydliště : Malá Skála
Registration date : 07. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 4:46 pm

Já teda tohle slyším poprvé a přijde mi to jako hlupost, kdyby jí to trsátko dát nechtěl, protože je ošklivá, tak jí ho přeci nedá...A jinak tu holčinu, který to trsátko dal jsem viděla a podle mě je to moc hezká holka, takže si myslím, že si to někdo vymyslel.
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 7:25 pm

Já chci Davidovo vlásky aspoň na chvíli hladit Very Happy Very Happy Very Happy jsem úchyl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 10:01 pm

prostě je to blbost a TĚČKA. BA jsou prostě divný - ty německý pokřiky na nás a jak se furt chtěli fotit s klukama a furt za něma lezli... eh pale já budu radši věřit tomu, co vidim na vlastní oči (tim myslim, jak se David chová k fanynkám), než komusi, kdo ani nemá tu odvahu to říct nahlas...

každopádně, ano, jsi úchyl Very Happy
né tak ale.. mně připadá, že mu to odrůstá hnědě, neni to divný? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyMon Mar 03, 2008 10:16 pm

Nat_NT napsal:
prostě je to blbost a TĚČKA. BA jsou prostě divný - ty německý pokřiky na nás a jak se furt chtěli fotit s klukama a furt za něma lezli... eh pale já budu radši věřit tomu, co vidim na vlastní oči (tim myslim, jak se David chová k fanynkám), než komusi, kdo ani nemá tu odvahu to říct nahlas...

každopádně, ano, jsi úchyl Very Happy
né tak ale.. mně připadá, že mu to odrůstá hnědě, neni to divný? Very Happy

když já za to nemůžu.....takový vlasy má málo kdo Very Happy i když třeba kámoš ze třídy je má skorem stejný love love love love
Návrat nahoru Goto down
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyTue Mar 04, 2008 9:03 am

Domucha.R napsal:

když já za to nemůžu.....takový vlasy má málo kdo Very Happy i když třeba kámoš ze třídy je má skorem stejný love love love love
No vidiš ty se můžeš koukat,alespoň na kámošovy vlasy,ale co já lol! já nic pale Laughing
Návrat nahoru Goto down
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyTue Mar 04, 2008 10:43 am

Vlasy má prostě nádherný,ale ještě jsem nezjistila jestli má pěšinku uprostřed nebo na křivo,furt to studuju na plakátech loool
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyTue Mar 04, 2008 4:47 pm

miška napsal:
Vlasy má prostě nádherný,ale ještě jsem nezjistila jestli má pěšinku uprostřed nebo na křivo,furt to studuju na plakátech loool
no to mam teda ale nedostatky,to mě totiž ještě nenapadlo sledovat lol!
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyWed Mar 05, 2008 12:53 am

Domucha.R napsal:
Nat_NT napsal:
prostě je to blbost a TĚČKA. BA jsou prostě divný - ty německý pokřiky na nás a jak se furt chtěli fotit s klukama a furt za něma lezli... eh pale já budu radši věřit tomu, co vidim na vlastní oči (tim myslim, jak se David chová k fanynkám), než komusi, kdo ani nemá tu odvahu to říct nahlas...

každopádně, ano, jsi úchyl Very Happy
né tak ale.. mně připadá, že mu to odrůstá hnědě, neni to divný? Very Happy

když já za to nemůžu.....takový vlasy má málo kdo Very Happy i když třeba kámoš ze třídy je má skorem stejný love love love love
hehe, můj zamýšlený komentář by opět poukazoval na mojí rodinu, takže radši mlčím DE
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyWed Mar 05, 2008 8:56 pm

Lenne napsal:
miška napsal:
Vlasy má prostě nádherný,ale ještě jsem nezjistila jestli má pěšinku uprostřed nebo na křivo,furt to studuju na plakátech loool
no to mam teda ale nedostatky,to mě totiž ještě nenapadlo sledovat lol!

hej me taky ne Very Happy jdu na to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyThu Mar 06, 2008 10:12 pm

ne hele tak dyž se nečeše Very Happy ..
Návrat nahoru Goto down
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyThu Mar 06, 2008 10:26 pm

Nat_NT napsal:
ne hele tak dyž se nečeše Very Happy ..
Taky pravda lol!
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyThu Mar 06, 2008 11:53 pm

no sice se nečeše, ale tak furt něco s těma vlasama dělá tak jak má pak člověk vědět, jak vlatně tu pěšinku nosí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
DarkVerisek
Band Lover
Band Lover
DarkVerisek


Female
Poeet p?íspivku : 145
Age : 32
Bydliště : Jeseník
Registration date : 22. 11. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptyFri Mar 07, 2008 11:57 am

Domucha.R napsal:
no sice se nečeše, ale tak furt něco s těma vlasama dělá tak jak má pak člověk vědět, jak vlatně tu pěšinku nosí Very Happy

no on ju má snad všude..teda jak se tak na to koukám..... loool
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySat Mar 08, 2008 9:05 pm

no právě tak sem to myslela:D
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySat Mar 08, 2008 9:10 pm

no nevim ,ale myslim, že s pěšinkou na pravo, jsem ho ještě neviděla *úpěnlivě přemýšlí* ale jinač jo Very Happy ani s culíčkama ne Sad Sad Sad by si moh taky někdy udělat culíčky nebo copánky lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySat Mar 08, 2008 9:16 pm

dokážete si ho představit s dredama? lol! mam bujnou fantazii
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
DarkVerisek
Band Lover
Band Lover
DarkVerisek


Female
Poeet p?íspivku : 145
Age : 32
Bydliště : Jeseník
Registration date : 22. 11. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySat Mar 08, 2008 9:19 pm

Domucha.R napsal:
no nevim ,ale myslim, že s pěšinkou na pravo, jsem ho ještě neviděla *úpěnlivě přemýšlí* ale jinač jo Very Happy ani s culíčkama ne Sad Sad Sad by si moh taky někdy udělat culíčky nebo copánky lol! lol! lol! lol!

affraid culíčky????? Shocked he tak teď si mě dostala...to bych asik omdlela jak bych ho viděla...NIKDY!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

no a dredy???? he na jednom plagátu co mám, to skoro tak vypadá(bílí pozadí, má zelenou bundu....) Mad
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 EmptySat Mar 08, 2008 9:20 pm

náhodou.......vždyť by to bylo hustý Very Happy představa Davida jak rockuje s kytarou a teď mu z hlavy trčí malý culíčky Very Happy takový palmičky Very Happy nebo fontánky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: David a jeho vlasy :D   David a jeho vlasy :D - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
David a jeho vlasy :D
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» David
» David
» Timo und David (soukromi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik :: Band-
Přejdi na: