Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Konzerty

Goto down 
+17
verenka
fleurinka24
dreyw-katrin
Domucha.R
baby.bonk
Nat_NT
Lenne
natalk_a
LosAdlos
miška
Kristýna
Marti.Kaulitz
TerryxTimo
janula
Petrushka
Andy001
Edie
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyMon Aug 04, 2008 9:43 am

hééééééééééj tak slečna se až takhle má! Závist, závist Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyTue Aug 05, 2008 9:53 pm

slečna zase jednou ukecala máti aby vzala ji a její kamarádky někam do pryč Very Happy máti plánuje koupit minibus, tak až ho budem mít, tak můžeš jezdit taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyWed Aug 06, 2008 9:40 am

ou moc si vážim pozvání Very Happy love love love love love love love to my byli na LP autičkem a byli jsme 4, tak ono by se vešlo víc lidí Very Happy na střechu, do kufru......a tak Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyThu Aug 07, 2008 12:01 pm

to je pravda. ale zas by v tom kufru bejt nic jinýho nemohlo. a ono když někam jedeš na den a skoro noc, nebo na dva dny, tak přecejenom něco potřebuješ... Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyThu Aug 07, 2008 1:06 pm

což to je fakt Very Happy ale tak bysme byly jako ty partičky co jezdí na ty festivaly....narvaný auto až po střechu Very Happy

jejky.....možná už začínáme mírně odbočovat z tématu Embarassed Very Happy
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2008 8:53 pm

jéé holky jestli budete jezdit po fesťákách kde budou....rezervujte mi v tom vašem fáru jedno místečko Very Happy love
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2008 9:26 am

koupíme si rovnou tour bus Very Happy DE
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2008 8:05 pm

já spíš přemejšlela o černé dodávce se zatmavenýma sklama Very Happy:D:D to by byla sranda přijet před halu, všechny fanyny před to naskáčou jakože kdovíkdo už to nepřijel a pak vylezem my Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2008 8:33 pm

dodávku? Pěkně černou limuzínu! Nebudeme troškařit Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
Kathrin
Band Lover
Band Lover
Kathrin


Female
Poeet p?íspivku : 119
Age : 30
Bydliště : Harrachov
Registration date : 12. 08. 08

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2008 8:48 pm

jj souhlasim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyWed Aug 20, 2008 4:16 pm

tak jo hromadný příjezd limuzinou! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyWed Aug 20, 2008 9:40 pm

jako bylo by to solidnía pak jen tak vystoipt..myslim že ty holky by byli tak zmatený z tý limuzíny, že by chtli i podpis....jako já bych se nebránila....
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
Domucha.R
The real Nevada
The real Nevada
Domucha.R


Female
Poeet p?íspivku : 1124
Age : 31
Bydliště : Písek
Registration date : 28. 12. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2008 3:20 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
taky E!E sou supr kapela, na kterou se upa úža paří(jen ten dojezd ráno je bolavý Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptySun Aug 24, 2008 6:22 pm

tak ty sem neslyšela, ale pamatuju si, že když sem byla malá tak sem chtěla na koncert Šmoulů a nešlo mi do hlavy, že mě tam naši nechtěli vzít Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyFri Aug 29, 2008 7:31 am

E!E jsou výborný. ale v rámci soudržnosti mám radši třeba NVÚ. i když ten jejich kytarista... sakra, teď nevim jak se jmenuje, je pěkná svině. na Wemeno festu nechtěl nechat hrát Sputnik dýl. to mě nairitovalo a od loňska jsem je naživo neviděla. doufám, že mi to odpustěj Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
LoVeTiMo
Band Lover
Band Lover
LoVeTiMo


Female
Poeet p?íspivku : 467
Age : 30
Bydliště : Trutnov
Registration date : 06. 10. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptySun Sep 14, 2008 8:18 pm

hej naposledy jsem byla na TH a Panik Th v praze a NT taky v praze joa ewa farná :-D hned vedle naseho baraku kze sem sla kouknout nani do nasi skoli:_D pac spoluzacka zetridy tam spivala:_D
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyTue Sep 23, 2008 6:16 am

byl někdo na koncertu Coldplay včera? jen tak ze zvědavosti by mě zajímalo, jaký to bylo, když lístky ke stání stály 1200,- Very Happy

ha, já v sobotu slyšela TV Smithe, Hurt a Sunshine Very Happy Mělnický vinobraní bylo nejvíc maso Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
LoVeTiMo
Band Lover
Band Lover
LoVeTiMo


Female
Poeet p?íspivku : 467
Age : 30
Bydliště : Trutnov
Registration date : 06. 10. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyThu Nov 06, 2008 11:20 pm

Já byla jennaNT .TH..a Farny ..(byla u nas veskkole:-D sme to mela hne dubaraku kze jsem nani sla:-D ) no takze nejdriv zaitek sNT (panik .. jsem zTrutnova takze dve hodiny cesty.pak nez sme jeli metrem nadan misto:-D a nez smesrodici nasli Klub:-D kdyz sme prisli moc fans tam nebylo kze jsem sla na levou stranu:-D prohlizela jsem sivas ostatni tenkrat mi bylo 13!:-D kze sem sipriadala jakoby divne no.:-D mezi tema velkyma..ale co.. no super prej sme praskli )jako my fans) dvere odklubu skleneny:-D nokdyz sem mela jitse segrou dovnitr tak me tak rychle tahla ze mimalem neverili ze jem sni a zeuz mi listek odtrhli!!:-D no ve vnitr jsme jeste chvili cekali sipamatuju jaksme se tam mackaliv te male hale:-D hned jaknas pustili jsme bezeli na misto kde s ekonal koncert asnazili s ebejt conejbliz Blind Angie byli super! no jsem simyslela ze bude nuda alebylo to nco super odvaz!.-D ..no koncert super pak autogramiada melajsem stesti ase auto stalo naparkovisti cos ezamykalo po 12 hodine bocoa nez jsme tam meli dojed atak..:-) no ma auz nastvane anetrpelive cekala az prijdeme pac sebala oauto aja nanidelal hnusne ksichty zejeste nejdeme..vypaltilo s emam podpis vsech..:-D a malemsem davidovi vzala rucnik jenze ons etak koukl..ze proste sem eho bala:-DD segra mudala naramek..par fotek..:-* supeer!!
Návrat nahoru Goto down
myšák
Forum Freak
Forum Freak
myšák


Female
Poeet p?íspivku : 828
Age : 32
Bydliště : Harrachov
Registration date : 28. 06. 08

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptyFri Nov 07, 2008 10:47 am

jé tak ty podpisy ti závidím...my sme kový štěstí neměli...oni prej pak odjížděli v taxíku a já šla přez silnici a kousek za mnou tam nějakej prosvištěl..při tý představě, že by tam v tom seděli kluci z PK...to bych si pod to auto lehla Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik--musik.blog.cz
LoVeTiMo
Band Lover
Band Lover
LoVeTiMo


Female
Poeet p?íspivku : 467
Age : 30
Bydliště : Trutnov
Registration date : 06. 10. 07

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptySat Nov 08, 2008 5:27 pm

:-D njn ot vi sse musis umet tlacit..abys mela ty podpisy sme settlacila abych sinasla nekde flek abyhc tam pak byla..to byl naval name zada:-D od tech fans:-DDD aspon sems e nanezblizka koukla a sahla si na kazdou jejich ruku:-D ja jetam osahavala:_DDDDD
Návrat nahoru Goto down
kristulka
Band Lover
Band Lover
kristulka


Female
Poeet p?íspivku : 297
Age : 30
Bydliště : BRUNTAL
Registration date : 18. 11. 08

Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 EmptySun Mar 22, 2009 11:12 pm

lidi ja bych šla na nějakej koncik!!newite o nějakem dobrem?? scratch
Návrat nahoru Goto down
http://kristulcinblogisek.blog.cz/
Sponsored content





Konzerty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konzerty   Konzerty - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Konzerty
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Konzerty v DE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Off Topic :: All about music-
Přejdi na: