Nevada Tan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusní fórum nejen o crossoverové skupině Nevada Tan!
 
PříjemPříjem  WebWeb  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Odkud znáš NT?

Goto down 
+23
DarkVerisek
Domucha.R
acca
Miki
fleurinka24
Samanach
Lenne
LoVeTiMo
*CuCiNkA*
ldj4u
LosAdlos
miška
Marti.Kaulitz
natalk_a
tinka
Paji.cz
Kristýna
TerryxTimo
Nat_NT
SPxGIRL
Petrushka
Andy001
Edie
27 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyWed Oct 10, 2007 10:12 pm

Jak dlouho už posloucháte Nevada Tan? A jak jste se o nich vůbec dozvěděli?
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyWed Oct 10, 2007 10:32 pm

Už si to moc ani nevzpomínám...Znám je asi rok...ale začal sem je poslouchat teprv nedávno...asi v dubnu (heh nedávno Laughing )..a znám je myslím z Vivy


Naposledy upravil dne Wed Oct 10, 2007 10:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Petrushka
Band Lover
Band Lover
Petrushka


Female
Poeet p?íspivku : 195
Age : 30
Bydliště : Tišnov (Brno)
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyWed Oct 10, 2007 10:36 pm

Já je znám taky z Vivy.. bylo tam nějaký "get the clip" a já dycky nadával proč tam jsou zase tam ti s těma robotama lol! no a pak sem si o nich něco našla a začla je poslouchat Smile jinak nevím jak dlouho to je, asi od března Smile
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyWed Oct 10, 2007 10:44 pm

Andy001 napsal:
Už si to moc ani nevzpomínám...Znám je asi rok...ale začal sem je poslouchat teprv nedávno...asi v dubnu (heh nedávno Laughing )..a znám je myslím z Vivy

rok? dyť rok ještě ani nejsou u universal...
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
Andy001
Band Lover
Band Lover
Andy001


Male
Poeet p?íspivku : 137
Age : 31
Bydliště : Olomouc
Registration date : 07. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyWed Oct 10, 2007 10:45 pm

To neřeš... lol! ...nějak tak... lol!
Návrat nahoru Goto down
Edie
Admin
Edie


Female
Poeet p?íspivku : 868
Age : 35
Bydliště : Berlin/Praha
Registration date : 04. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyWed Oct 10, 2007 11:29 pm

ok...Já jsem je začala poslouchat, když mě k tomu donutil můj sedmiletej brácha...ten je úplnej fanatik, brečel asi 3 dny, že se mnou nemůže jít na konzert. David je jeho největší idol, teď si chce nechat narůst vlasy a obarvit (je blonďatej Rolling Eyes ), začal se učit na kytaru a chce si jednou založit taky crossoverovou skupinu Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.panik-music.cz
SPxGIRL
Nováček
Nováček
SPxGIRL


Female
Poeet p?íspivku : 21
Age : 32
Bydliště : Uherský Brod
Registration date : 06. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 7:17 am

já jsem je oběvila asi tak v červnu jak jsme jeli se třídou na výlet...kámoška měla časpis a tam byl plakát...neznala jsem je tak jsem se o ně moc nezajímala...pak o prázdninách jsem slyšela na očku Revolution a děsně se mi to zalíbilo a i ten název Nevada Tan mi byl povědový,vzpoměla jsem si na ten výlet lol!
a oficiálně je poslouchám asi od srpna scratch
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 10:46 am

znám je cca od května, když mi moje kámoška ,přez icko, z Teplic (se kterou sem byla i na konzu v Práglu a ona má satelit, takže je zná z Vivy) poslala odkaz na youtube na Revolution. Pak sem si stáhla CD, dala do MP3 a poslouchala a poslouchala a poslouchala - hlavně když sme jeli o prázkách přez Německo na jih Francie, to byla ukrutná cesta.. a ještě ke všemu ve vedru Suspect - ... no a pak sem si přečetla na začátku září v Bravu, že maj soutěž o lístky NT na 26.9. a za 2 dny sem je měla Wink no a teď sem tady Smile
Návrat nahoru Goto down
Nat_NT
Forum Freak
Forum Freak
Nat_NT


Female
Poeet p?íspivku : 502
Age : 30
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 10:48 am

Nat_NT napsal:
znám je cca od května, když mi moje kámoška ,přez icko, z Teplic (se kterou sem byla i na konzu v Práglu a ona má satelit, takže je zná z Vivy) poslala odkaz na youtube na Revolution. Pak sem si stáhla CD, dala do MP3 a poslouchala a poslouchala a poslouchala - hlavně když sme jeli o prázkách přez Německo na jih Francie, to byla ukrutná cesta.. a ještě ke všemu ve vedru Suspect - ... no a pak sem si přečetla na začátku září v Bravu, že maj soutěž o lístky NT na 26.9. a za 2 dny sem je měla Wink no a teď sem tady Smile
jo a pak v Münchenu (Mnichově Very Happy) sem viděla billboard na jejich konzert tam bounce Smile
Návrat nahoru Goto down
TerryxTimo
Band Lover
Band Lover
TerryxTimo


Female
Poeet p?íspivku : 213
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 07. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 12:48 pm

Já je poslouchám asi od srpna ... slyšela sem to v rádiu a na Óčku a jinag je znám už od kvetna z časáků a z Vivy
Návrat nahoru Goto down
Kristýna
Band Lover
Band Lover
Kristýna


Female
Poeet p?íspivku : 161
Age : 32
Bydliště : Týn
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 4:01 pm

Já je poprvý viděla na the dome asi na konci února možná začátek března. Strašně sme se tomu s kámoškou tlemili protože sme řikali že to sou 14 letý kopírovači Linkin Park. Pak sem je často vídala na vivě až sem podlehla singlu revolution Very Happy lol! No a v ten den co vvyšlo cd sem si ho prostě stáhla a rozjelo se to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Paji.cz
Band Lover
Band Lover
Paji.cz


Female
Poeet p?íspivku : 123
Age : 31
Bydliště : Prag
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 4:08 pm

Znám a poslouchám je asi od března-prostě od tý doby co se objevily na vivě...Kámoška mi poslala jejich mp3 a po tejdnu se z toho stala láska Cool :heart:
Návrat nahoru Goto down
tinka
Band Lover
Band Lover
tinka


Female
Poeet p?íspivku : 160
Age : 31
Bydliště : Florida
Registration date : 11. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 6:56 pm

Z mojej milovanej TV stanice Viva sunny ..aj keď som ich najskôr prepínala ale keď hrali raz Vorbei tak som si to tam nechala :heart: a zistila som,že sú úplne super no a potom prišli že Revolition na Musicboxe a tak ale poznám ich hlavne vďaka Vive :face:
Návrat nahoru Goto down
http://n-t-nevada-tan-n-t.blog.cz
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 7:54 pm

Edie ty máš hustýho bráchu ty jo lol! (btw mám taky, ale osmiletýho Twisted Evil Rolling Eyes )

no znám je myslím od....května-dubna? byla sem na nějakým blogu a tam hrála Revolution, ale já ji nejdřív nevnímala, tak sem to pustila podruhý, a to se mi začalo líbít tak sem si stáhla celý CD, a už to jelo....! Laughing teď sem strašně ráda, že je znám.... :heart:
Návrat nahoru Goto down
Marti.Kaulitz
Band Lover
Band Lover
Marti.Kaulitz


Female
Poeet p?íspivku : 298
Age : 32
Bydliště : TrUtNoV
Registration date : 06. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 11, 2007 9:03 pm

Táákže NT sem začla poslouchat nějak v Březnu,dostala jsem se knim díky TH a LF ( alias VIVA ) pac sem vetsinou divala na Vivu tk sem si jich vsimla a hned me zaujali s klipem Revolution... Cool Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lafee.lafee.sblog.cz
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyThu Oct 25, 2007 10:03 pm

Znám je od letošniího začátku léta z očka,kde hráli v novinkách klip Revolution DE
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
LosAdlos
Band Lover
Band Lover
LosAdlos


Female
Poeet p?íspivku : 129
Age : 31
Bydliště : Ch(l)ebík
Registration date : 06. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyFri Oct 26, 2007 12:40 pm

Já je znam z Očka, začali je tam hrát v době, kdy sem odjížděla na dovolenou, nevěděla sem jaký si dát písničky do mp3, abych se během asi 12-ti hodinový cestě v buse neunudila, tak sem si tam dala Revolution a pak sem to poslouchala celou dovolenou a začalo se mi to líbit, takže jakmile sem se vrátila, mp3 byla plná NT Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.blbs.blog.cz
ldj4u
Band Lover
Band Lover
ldj4u


Female
Poeet p?íspivku : 447
Age : 33
Bydliště : Zlín
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyFri Oct 26, 2007 1:36 pm

ja je znam od kamaradky..a ta je zna nevim odkud..jednou o nich mluvila a pak mi poslala video Revolution...sem se upa rozpoustela blahem lol! cheers
Návrat nahoru Goto down
*CuCiNkA*
Band Lover
Band Lover
*CuCiNkA*


Male
Poeet p?íspivku : 166
Age : 32
Bydliště : Lampertice u Trutnova
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyFri Oct 26, 2007 5:03 pm

TAk já znám NT od mojí kámošky..Ta je má myslim z Vivy...Já jsem slyšela Revolution a u tý se mi líbil refrén..Pak jsem si je našla na netu poslechla si pár písniček a bylo to.... cheers Znám už je asi pět měsíců!!!! bounce JSem na sebe pyšná,že jsem na ně vůbec narazila!!! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nevada-timo-tan.blog.cz
LoVeTiMo
Band Lover
Band Lover
LoVeTiMo


Female
Poeet p?íspivku : 467
Age : 30
Bydliště : Trutnov
Registration date : 06. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyFri Oct 26, 2007 10:51 pm

ja je nejdriv neposlouchala a sesgra jo a po konciku jsem je zacala poslouchat takze od segry
Návrat nahoru Goto down
natalk_a
The real Nevada
The real Nevada
natalk_a


Female
Poeet p?íspivku : 1183
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 05. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptySat Oct 27, 2007 12:21 pm

tak to seš dobrá, posloucháš je teprv chvíli a a už seš band lover Very Happy
Návrat nahoru Goto down
miška
The real Nevada
The real Nevada
miška


Female
Poeet p?íspivku : 1033
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 23. 10. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyMon Nov 05, 2007 9:46 pm

NT sou prostě nej...................... Nevada Tan love
Návrat nahoru Goto down
http://www.sstrejda-misa.blog.cz
Lenne
The real Nevada
The real Nevada
Lenne


Female
Poeet p?íspivku : 1188
Age : 31
Bydliště : Praha
Registration date : 18. 11. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptySun Nov 18, 2007 7:25 pm

Znám je někdy od léta ,poprvý jsem je viděla na Óčku a řikala jsem si že je hustý ,že má Jan tu kuklu ...no a pak sem si o nich něco začala hledat a stahovat písničky no a od tý doby je poslouchám love
Návrat nahoru Goto down
Samanach
Band Lover
Band Lover
Samanach


Female
Poeet p?íspivku : 131
Age : 32
Bydliště : Praha
Registration date : 26. 11. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyTue Nov 27, 2007 2:29 pm

já je znám z vivi...od videoklipu vorbei Nevada Tan
Návrat nahoru Goto down
fleurinka24
Band Lover
Band Lover
fleurinka24


Female
Poeet p?íspivku : 444
Age : 31
Bydliště : Hradec Králové
Registration date : 05. 11. 07

Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? EmptyTue Nov 27, 2007 6:12 pm

tak já NT znám od kámošky někdy z května nebo června. to bylo: něco ti pošlu, ale nebude se ti to líbit, páč to není tvůj styl...
tak jsem si je poslechla a nechala to bejt, jakože to celkem jde, no a někdy o prázkách jsem si stáhla jejich cedko celý a od tý doby je jaksi omílám pořád Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://myspace.com/fleurinka24
Sponsored content





Odkud znáš NT? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkud znáš NT?   Odkud znáš NT? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Odkud znáš NT?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nevada Tan :: Panik Fan Area :: All about you-
Přejdi na: